300. wydanie magazynu Twój STYL z trzema bohaterkami na okładce: Agatą Passent, Mają Ostaszewską, Kayah oraz z filmem DVD
10.06.2015

11 czerwca ukazuje się w sprzedaży 300. wydanie magazynu „Twój STYL”, w cenie 10,99 zł i nakładzie 290 tysięcy egzemplarzy.

Z okazji 300. wydania na okładce pojawiły się gwiazdy, które debiutowały razem z Twoim Stylem. Agata Passent, Maja Ostaszewska, Kayah opowiadają, jak budowały swoją drogę do sukcesu i gdzie są dzisiaj.

Również z okazji 300 wydania redakcja odnalazła czytelniczki, które 25 lat temu wzięły udział w konkursie literackim na „Dzienniki Polek”. Twój STYL dotarł do bohaterek najciekawszych prac i w 300 numerze opowiada, jak potoczyło się ich życie w ciągu tych 25 lat.

Ponadto do lipcowego wydania „Twojego STYLU” dołączony zostanie film na DVD „KONESER” w reż. Giuseppe Tornatore. W roli głównej wystąpił Geoffrey Rush.

Sprzedaż Twojego STYLU będzie wsparta kampanią reklamową w telewizji (stacje Grup TVP, TVN i Polsatu), radiu (RMF i RMF Classic) oraz w internecie (Interia.pl).

Kreacja – Digit-Art, mediaplan – MEC