BELLA ODRADZA SIĘ NA WIOSNĘ I WSPÓŁPRACUJE Z MAGAZYNAMI AVANTI I CLAUDIA
31.03.2004


Tygodnik BELLA zmienia formułę i staje się poradniczo-rozrywkowym magazynem dla kobiet w wieku 25-45 lat , ciekawych życia, dbających o siebie i poszukujących rozrywki na odpowiednim poziomie. W związku ze zmianą profilu począwszy od numeru 16 (na rynku 13 kwietnia) nazywać się będzie BELLA RELAKS.

Promocyjna cena tygodnika BELLA RELAKS wynosi 1 złoty.

Oprócz licznych kolumn poradniczych (m.in. moda, przepisy, rady dla czytelniczek, zdrowie, uroda, kwiaty, seks) w tygodniku znajdą się także tematy aktualne (Prosto z życia, Losy Kobiet). BELLA RELAKS dużo miejsca poświęca rozrywce: w każdym numerze publikować będzie 13 różnorodnych krzyżówek i łamigłówek z nagrodami, zarówno rzeczowymi, jak i pieniężnymi.

"Zmiana formuły magazynu to wynik długich, kilkumiesięcznych badań - tłumaczy redaktor naczelny Jaroslaw Mroze - dokładnie odpytaliśmy wiele kobiet w całej Polsce, zarówno nasze czytelniczki, jak i te, które nigdy nie czytały Belli.
Dla większości z nich magazyn "idealny", to taki, który dostarcza im wielu porad z różnych dziedzin, ale także i dużej porcji rozrywki, możliwości zrelaksowania się przy ciekawej krzyżówce czy quizie".

Magazyn BELLA RELAKS powstał przy współpracy z dwoma wydawanymi przez Bauera tytułami poradniczo-rozrywkowymi, które odniosły bardzo duży sukces w swoich krajach: tygodnikiem Avanti (Niemcy) i Claudia (Czechy).BELLA RELAKS
Tygodnik
Nakład - 350.000
Cena - 1 zł
Cena 1 kolumny reklamowej - 25.000zł
Format netto - 220 x 290 mm

Promocja: TV (TVN, Polsat, TVP 1 i 2) ,inne tytuły Wydawnictwa Bauer
Kreacja:Łukasz Film
Zakup mediów : Mediaedge:CIA«