BRAVO ŚŒWIĘTUJE 20.URODZINY
09.11.2011W najnowszym, urodzinowym wydaniu (w sprzedaży od 8 listopada) BRAVO publikuje życzenia polskich i zagranicznych gwiazd oraz ogłasza jubileuszowy superkonkurs z gwiazdorskimi nagrodami.

Pierwszy numer Bravo ukazał się w Polsce jesienią 1991 roku, obecnie Bravo to najpopularniejszy magazyn młodzieżowy, który czyta ponad pół miliona Polaków*

Pierwszym naczelnym Bravo był Marek Sierocki.

Michał Wiśnicki, redaktor naczelny BRAVO: „Przez 20 lat naszej obecności w Polsce zyskaliśmy miliony Czytelników, a wśród naszych znajomych znalazły się największe gwiazdy! Zasłynęliśmy jako pierwszy i wyjątkowy magazyn dla nastolatków, poświęcony gwiazdom muzyki, kina i telewizji. Nikt nigdy wcześniej nie dostarczał polskim fanom tylu informacji o ich idolach.
Ale BRAVO to nie tylko rozrywka. To także codzienne życie naszych Czytelników. To w BRAVO ukazuje się kultowa rubryka „Trudne pytania”, w której od 20 lat nie boimy się odpowiadać na najtrudniejsze problemy młodych Czytelników. Rodzina, szkoła, miłość, przyjaźń i dojrzewanie – my pierwsi poruszaliśmy te tematy. BRAVO to reportaże i akcje społeczne, takie jak kampania „Stop przemocy! BRAVO i gwiazdy przeciwko przemocy w szkole”, w którą angażują się´ polskie i zagraniczne gwiazdy”.

**źródło: Polskie Badania Czytelnictwa, MillwardBrown SMG/KRC, wskaźnik CPW, grupa wszyscy 15+; wrzesień 2010 - sierpień 2011; N = 48 650«