CD-Action œświętuje 18-lecie. Wydanie urodzinowe i wielkie targi we Wrocławiu
10.03.2014

11 marca ukazuje się w sprzedaży jubileuszowe wydanie magazynu CD-Action, który obchodzi właśnie 18-te urodziny. Wydanie to, opakowane w elegancką, złoto-czarną foliową kopertę, zawiera m.in. pięć pełnych wersji gier (w tym megahit Assassin’s Creed), a poza zapowiedziami i recenzjami najnowszych gier pojawią się również artykuły o CD-Action „od kulis” oraz komiksy rysowane przez artystów związanych od lat z magazynem, między innymi specjalne wydanie popularnego „WilQ”. Do urodzinowego wydania dodany jest również specjalny kod dający 50-procentową zniżkę na zakup ponad 100 gier.

Z okazji urodzin magazyn zorganizuje również imprezę urodzinową, CD-ACTION EXPO, która odbędzie się 10-11 maja we Wrocławiu w Hali Stulecia. Wśród gości i wystawców znajdą się najważniejsi wydawcy i producenci gier oraz dystrybutorzy sprzętu. Wstęp dla graczy na majową imprezę będzie bezpłatny.

Pierwszy numer CD-Action pojawił się 1 kwietnia 1996 roku. Choć pismo stale pozyskuje nowych współpracowników, rdzeń redakcji pozostaje niezmienny od początku. Magazyn od 1999 roku pozostaje numerem jeden w kategorii prasy dla graczy i miłośników technologii.
CD-Action to lider sprzedaży pism komputerowych, średnia sprzedaż (ZKDP) za okres styczeń – listopad 2013 to 85 623 egzemplarzy.


«