CD Action KOŃCZY 9 LAT
10.03.2005

15 marca ukaże się rocznicowe, 111. wydanie CD-Action.
Z tej okazji numer zawierać będzie dodatkowe prezenty dla czytelników: 4 płyty CD + książka w edycji CD i DVD + książka w edycji DVD.

Książka to Tipsomaniak 2005, zawierająca wybór najlepszych tekstów z działu Na Luzie z ostatnich lat oraz kody do około setki największych przebojów growych.

Cd Action to bezdyskusyjny lider w segmencie o grach komputerowych, który stale umacnia swoją pozycję. Średnia sprzedaż egzemplarzowa wynosi 96 000 egz. Jako jedyny magazyn z tej grupy pism zanotował wzrost czytelnictwa, które w porównaniu do roku 2003 wzrosło o 18%.

Czytelnictwo Ostatniego Wydania wynosi 511 000 osób.
Dzięki tak rewelacyjnej sprzedaży i co raz wyższemu czytelnictwu jest to najpopularniejszy młodzieżowo-męski magazyn w Polsce.

CD ACTION jest pismem skierowanym do mężczyzn w wieku 15-30 lat zamieszkałych w dużych miastach - powyżej 200 tys. mieszkańców. Tytuł w 2004 roku zanotował wzrost przychodów reklamowych o 30%. (dane Expert Monitor)
CD Action to również lider sprzedażowy wśród miesięczników komputerowych.

Zawartość pisma stanowią recenzje gier i programów, testy i opisy sprzętu, poradniki.
Do CD ACTION dołączane są płyty CD z pełnymi wersjami gier, filmów i programów użytkowych, jak również wersje demo najnowszych i najciekawszych tytułów na rynku.«