CD-Action League of Legends: nowe wydanie specjalne
16.06.2015

18 czerwca (w czwartek) trafi do sprzedaży wydanie specjalne CD-Action 2/2015 - dla fanów jednej z najpopularniejszych gier online na całym świecie – League of Legends.

Czasopismo ukaże się w nakładzie 60 000 egz. i w cenie 14,99 zł

Na 148 bogato ilustrowanych stronach prezentuje podstawy rozgrywki oraz wszystkich 125 dostępnych w grze bohaterów wraz z ich umiejętnościami i trikami dla graczy. Poradnik do jednej z najpopularniejszych gier online na całym świecie stworzony został przez graczy, fanów League of Legends i zarazem redaktorów CD-Action o wieloletnim stażu. Redaktorem prowadzącym jest Michał Kuszewski.
Poradnik gracza League of Legends przeznaczony jest przede wszystkim dla graczy w wieku 12-30 lat.


O League of Legends
League of Legends jest jedną z najpopularniejszych na świecie gier free-to-play z gatunku MOBA (multiplayer online battle arena). Od premiery w 2010 roku zgromadziła ogromną społeczność - bazę kilkunastu milionów graczy logujących się do gry każdego dnia. Gra nieustannie się rozwija, oferując dziś wybór spośród 4 map i 125 bohaterów.

League of Legends I e-sport
League of Legends World Championship to jedno z największych wydarzeń e-sportowych na świecie każdego roku – trwające miesiąc rozgrywki najlepszych drużyn ze wszystkich regionów, w których dostępny jest LoL, zwieńczone wielkim finałem, którego zwycięzcy od 2012 roku otrzymują do podziału po milionie dolarów. Rozgrywki ligowe, jak i międzynarodowe turnieje League of Legends są jednymi z najchętniej oglądanych przez widzów na całym świecie. W tym roku ligę LCS można również oglądać w telewizji w Polsce.