CD ACTION PNIE SIĘ W GÓRĘ
23.09.2003


Numer wrześniowy CD Action sprzeda się według prognoz wydawcy w rekordowej ilości 124,6 tys. egzemplarzy.
Wynik taki oznacza nie tylko najwyższą sprzedaż CD ACtion w tym roku, ale jest także rekordem w sprzedaży wszystkich miesięczników komputerowych i pism o grach komputerowych.

Wrześniowy numer CD ACTION (na rynku 8 sierpnia) zaskoczył czytelników, ale nie ceną (nadal kosztował 18,50zł.) , ani objętością (nadal 148 str.) ale wyjątkowym dodatkiem: do numeru, oprócz dwóch płyt CD dołączona została 200-stronicowa książeczka pt. Tipsomaniak 2003, zawierająca kody i solucje do gier, które pojawiły się w ciągu ostatniego roku. Płyty CD zawierają z kolei gry - Shadow Man i Soldier of Fortune (Platinum).

Obecnosć takich reklamodawców jak Samsung, NEC, MSI, Canon, Iiyama, Media tech, Logitech, Creative Labs itp. oraz bardzo obszerny dział "Sprzęt" pokazują, ze CD Action postrzegany jest jako wyjątkowo dobre medium wśród prasy komputerowej.

CD ACTION jest pismem o grach skierowanym do czytelników czytelników każdym wieku. Zawartość stanowią recenzje gier i programów, testy i opisy sprzętu, poradniki.
Do CD ACTION dołączane są płyty CD z pełnymi wersjami gier, filmów i programów użytkowych, jak również wersje demo najnowszych i najciekawszych tytułów na rynku.

Średni nakład CD ACTION w roku 2002 wynosił 173.050 egzemplarzy.



«