DWUTYGODNIK ŚWIAT SERIALI ANULOWAL WAKACJE
19.06.2008

Seriale pojechały na wakacje, ale nie Świat Seriali...
W okresie wakacyjnym dwutygodnik, w miejsce opisów i streszczeń seriali, zwiększa ilość stron magazynowych przedstawiając czytelnikom wyjątkowe kompendia wiedzy o ulubionych pozycjach filmowych.. W każdym wakacyjnym numerze (od 13. do 17. włącznie) redakcja przybliża Czytelnikom dwa wybrane seriale (jeden polski i jeden zagraniczny).

I tak w numerze 13. (na rynku od 23 czerwca) osiem stron poświęconych zostanie serialowi M jak miłość i tyle samo - serialowi Dr. House. Redakcja przygotowala niepublikowane dotąd wywiady z aktorami, najważniejsze wydarzenia następnych sezonów, kulisy powstawania tych produkcji (castingi, rozmowy ze scenografami, rekwizytorami), relacje z planu itp.

W kolejnych numerach Świat Seriali przybliży czytelnikom seriale: Barwy Szczescia i Czarodziejki, Zagubionych i Na Wspolnej, Ranczo i Skazanego na śmierć, Teraz albo nigdy! i Zbuntowanych.
Dodatkowo fani Zbuntowanych przez wakacje będą mogli zebrać kolekcje plakatów przedstawiających główne pary telenoweli..
Świat Seriali
Jedyne pismo na rynku w całości poświęcone serialom. Jego najmocniejszą stroną są wyczerpujące streszczenia odcinków oraz tzw. pilot serialowy - przejrzysty i kompletny przewodnik po serialach rozpisany na dni i godziny przez bieżące dwa tygodnie.

Sprzedaż: 206 279 egzemplarzy
Czytelnictwo: 721 000 osób

Źródło: ZKDP, rozpowszechnianie płatne razem, średnia za okres kwiecień 2007 - marzec 2008
PBC, Millward Brown SMG/KRC, wskaźnik CPW, grupa celowa: wszyscy 15+, N=46 667, fale: maj 2007:kwiecień 2008


«