GRAZIA ŚWIĘTUJE 2. URODZINY!
26.11.2014

27 listopada ukazuje się urodzinowe wydanie dwutygodnika GRAZIA .

Specjalne życzenia polskiej edycji Grazii złożyli między innymi: Roberto Cavalli, Bobbi Brown, Carolina Herrera i Rosa Tous.

Urodzinowy Kwestionariusz Grazii przygotował Jarosław Kuźniar. Na jego pytania odpowiedzieli między innymi Tomasz Kot, Małgorzata Kożuchowska i Anja Rubik.

Z okazji urodzin redakcja przygotowała wyjątkową akcję dla czytelniczek GRAZII, oferując rabaty ( aż do 50%) na wybrane ubrania i dodatki z najnowszych kolekcji najlepszych polskich projektantów oraz prezenty do wygrania m.in. od: Gosi Baczyńskiej, Macieja Zienia, Roberta Kupisza, Ani Kuczyńskiej, Bohoboco i Łukasza Jemioła. Do tego wydania dołączona została także karta rabatowa H&M

W urodzinowym numerze czytelniczki znajdą także wyjątkową rozmowę z Małgorzatą Foremniak oraz wysłuchają zwierzeń w męskim gronie. Do czego nigdy nie przyznają się kobiecie - zdradzili GRAZII: Piotr Polk, Maciej Dowbor, Jarosław Gugała.

Jubileuszowy numer w powiększonej objętości 132 stron i cenie 2,99 zł wspiera kampania w radiu (RMF i RMF Classic) i w Internecie (Interia.pl)


«