GRAZIA ŚWIĘTUJE 3. URODZINY! Na okładce Katarzyna Bujakiewicz
19.10.2015

GRAZIA obchodzi już 3. urodziny. Z tej okazji w najnowszym wydaniu magazynu, który na rynku ukaże się 14 października 2015 roku, pojawiają się wyjątkowe tematy i niezwykli bohaterowie.

Trzy ikony show-biznesu – Krystynę Jandę, Małgorzatę Kożuchowską i Melę Koteluk GRAZIA pyta o osobisty przepis na szczęście. Z kolei idol trzech pokoleń - Zbigniew Wodecki opowiada o obciachu i wielkim powrocie. Trzy gwiazdy – Justyna Steczkowska, Adam Woronowicz i Małgorzata Lewińska przyznają, że troje i więcej dzieci w rodzinie to zarówno wielkie szczęście jak i wielkie wyzwanie.
Ponadto w urodzinowym numerze interesująca rozmowa z Katarzyną Bujakiewicz o dojrzałym partnerstwie i mądrym macierzyństwie.

W tym wydaniu również niezwykły materiał w dziale Urody, powstały we współpracy ze światowymi edycjami GRAZII. Ekspertki z 10 różnych krajów polecają najskuteczniejsze makijażowe triki i najmodniejsze kosmetyki.

GRAZIA od maja tego roku jest miesięcznikiem, którego unikalna formuła łączy treści magazynu luksusowego z elementami charakterystycznymi dla segmentu people.
Jubileuszowy numer ukazuje się w objętości 164 strony i cenie 4.50 złotych. Urodzinowe wydanie wspiera kampania prasowa i internetowa (Interia.pl).