GWIAZDORSKO-LIFESTYLOWY SHOW TERAZ POWIĘKSZONY O SHOW STYLE
16.08.2011

16 sierpnia ukazuje się 17 nr. dwutygodnika SHOW powiększony o SHOW STYLE i w wyższym nakładzie.

SHOW to teraz jeszcze piękniejszy i bardziej luksusowy magazyn o gwiazdach i stylu życia, wzbogacony o 26 –stronicowy dział SHOW STYLE , z własną okładką.

Hasło SHOW STYLE to w skrócie „Luksus – elegancja - gwiazdy” . SHOW STYLE łączy tematy z zakresu mody, urody i stylu życia w wyjątkowy - luksusowy i aktualny przewodnik po najnowszych trendach pokazanych na gwiazdach, ale w nowatorski dla segmentu polskich pism people sposób.

Najwyżej jakości, dużym zdjęciom gwiazd towarzyszą od tej pory także praktyczne podpowiedzi najlepszych stylistów polskiego szołbiznesu oraz cenionych przez gwiazdy ekspertów od makijażu i fryzur.

SHOW STYLE pokazuje najnowsze trendy aż w trzech wersjach cenowych: Economy, Lux i Superlux, dając czytelniczkom możliwość jak najszerszego wyboru.

Nowe rubryki w SHOW STYLE to m.in.: Szkoła Mody, Na Zakupy, Sąd Idzie oraz poszerzone i wzbogacone o wysokiej jakości duże zdjęcia kolumny Pielęgnacja, Makijaż, Fryzury, Uroda Co Nowego.

Kulinarny hit SHOW STYLE to Kuchnia z Magdą Gessler, która prezentować będzie niepublikowane dotąd przepisy na efektowne, szybkie i proste super dania.

Oprócz SHOW STYLE magazyn powiększył się o jeszcze jeden wywiad. Kolumny Super Look i Trafy i Gafy zostały przesunięte na początek, co zapewnia im maksymalną aktualność.

Dzięki wprowadzonym zmianom SHOW to obecnie wyjątkowy, luksusowy magazyn z niezwykle rozbudowaną tematyką gwiazdorsko-lifestylową.

Nakład SHOW został zwiększony do 650 tysięcy (z 520 tysięcy – średnia w b.r.), cena – 1,99zł – pozostaje bez zmian.

Nowy SHOW otrzyma silne wsparcie promocyjne w punktach sprzedaży, telewizji, tytułach Wydawnictwa Bauer i w Internecie. Za kreacje kampanii odpowiada Happy Hours, za zakup mediów – MEC.


«