MOBILA – pierwsza płyta
07.03.2005

Mobila - Prawdziwa Lista Przebojów prezentuje: "Dzwonki Top 20" czyli to, co naprawdę popularne na polskim rynku muzycznym


Nowa składanka marki Mobila, została skompilowana w oparciu o notowania pierwszej i jedynej w Polsce listy przebojów tworzonej na podstawie dzwonków z utworami muzycznymi, ściąganych na telefony komórkowe.
Kilkaset tysięcy dzwonków sprzedawanych w ciągu miesiąca
przez Mobilę pozwala na stworzenie naprawdę prawdziwego i wiarygodnego rankingu popularności poszczególnych utworów muzycznych


Na płycie znajdą się największe hity takich artystów jak: Iwan i Delfin, Mandaryna, Danzel, Eric Prydz oraz kilkunastu innych gwiazd.


"Dzwonki Top 20" będą ukazywały się cyklicznie dwa razy w roku i będą podsumowaniem największych hitów minionego sezonu.


Płyta ta jest kolejnym dowodem rosnącego zainteresowania wytwórni płytowych współpracą z marką mobilnej rozrywki i może być ciekawym pomysłem na sprzedaż kolejnych składanek.

Połączenie potencjału wytwórni płytowej Magic Records (największa niezależna firma fonograficzna w Polsce) oraz możliwości promocyjnych i dystrybucyjnych Wydawnictwa Bauer (największego wydawcy magazynów w Polsce), którego Mobila jest częścią, gwarantuje powodzenie projektu.

Płyta będzie do kupienia w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju oraz w sprzedaży wysyłkowej "Klubu dla Ciebie" Wydawnictwa Bauer.Mobila

Mobila jest marką Grupy Bauer

Marka specjalizuje się w mobilnych produktach rozrywkowych
dostępnych przez SMS lub WAP. W niedalekiej przyszłości Mobila planuje także wejście na rynek mobilnej sprzedaży muzyki. Przy dystrybucji dzwonków z utworami muzycznymi działa w oparciu o pełne poszanowanie praw twórców i
wykonawców.
Mobila reklamuje się w kilkudziesięciu pismach, trafiając ze swoimi produktami do ponad 60 proc. posiadaczy telefonów komórkowych w Polsce.

«