MOŁEK, OLEJNIK, ADAMCZYK I ŻMIJEWSKI W AKCJI CHARYTATYWNEJ MAGAZYNU TWÓJ STYL
13.09.2010

Twój STYL, od 20 lat lider magazynów luksusowych w Polsce, w październikowym wydaniu zamieszcza zniżkowe kupony na badania profilaktyczne dla czytelniczek oraz organizuje akcję wspierającą budowę Domu Chorych na Raka.

W tym roku Twój STYL po raz 14. ogłasza październik Miesiącem Szansy na pokonanie raka piersi i organizuje konkurs sms-owy dla czytelniczek. Zysk z niego zostanie przekazany warszawskim Amazonkom na budowę Domu Chorych na Raka. Do akcji przyłączyli się także: Magda Mołek, Marcin Dorociński, Agnieszka Grochowska, Monika Olejnik, Tomasz Ossoliński, Maciej Zień, Anita Werner, Piotr Adamczyk oraz Artur Żmijewski. Wszyscy oddali wybraną przez siebie ulubioną rzecz na sms-ową akcję charytatywną, z której zysk również wesprze budowę Domu.

Ponadto magazyn Twój STYL , jak co roku, zachęca kobiety, żeby same się badały i regularnie zgłaszały na USG i mammografię. Po raz kolejny umożliwia Polkom szerszy dostęp do profilaktycznych badań raka piersi i zamieszcza zniżkowe kupony na badania (mammografia, cytologia, USG, BRCA1 i obecność HPV) we wrześniu, październiku i listopadzie 2010 roku w ponad 40 placówkach w 20 miastach w Polsce.

Na okładce tego wydania Twojego STYLu pojawił się, po raz drugi w historii Magazynu, mężczyzna: jest nim Marcin Dorociński, który, razem z Magdą Mołek i Agnieszką Grochowską, wspiera październikową akcję. Pierwszym "okładkowym" mężczyzną był, w roku 1999, Aleksander Domagarow.


Twój STYL pierwszy przełamał tabu i zaczął mówić o raku piersi z otwartością, na jaką nikt w Polsce się nie odważył. Wykorzystując więź i zaufanie Czytelniczek, od lat przekonuje, że ta choroba nie oznacza wyroku, że da się jej zapobiec, a w ostateczności można ją też pokonać, trzeba tylko zrobić wszystko, by wykryć ją jak najwcześniej, w stadium kiedy jest całkowicie wyleczalna.

" W tym wydaniu poruszamy tematy niezwykle ważne dla kobiet dotkniętych chorobą, bo przecież wciąż są kobietami, które chcą ładnie wyglądać. Piszemy jak dbać o ciało i umysł podczas terapii i już po, jak zatuszować brak włosów, jak dobrze domalować brwi, jakich kosmetyków używać, gdzie kupić najlepszą perukę, jak dobrać elegancką i modną bieliznę. Kobiety chore na raka mają mężów, narzeczonych, kochają ich, kochają się z nimi i także dla nich chcą być piękne" mówi Joanna Lorynowicz, zastępca redaktora naczelnego.Do październikowego wydania magazynu Twój STYL dołączony jest dodatek TRENDY Jesień-zima 2010, w objętości 64 stron. Znajdzie się w nim m.in. 10 przebojów jesieni, nowości ze światowych pokazów mody oraz jesienne trendy w makijażu .

Twój STYL w sprzedaży od 14 września w cenie z dodatkiem Trendy 7,90zł. Kampania prasowa w tytułach Wydawnictwa Bauer (PANI, SHOW)


Magazyn Twój STYL, od 20 lat lider magazynów luksusowych w Polsce, w jubileuszowym roku nadal umacnia swoja pozycję i zwiększa przewagę nad konkurentami.

W pierwszym półroczu tego roku, średnie rozpowszechnianie płatne razem magazynu Twój STYL wyniosło 241 434 tysięcy egzemplarzy (ZKDP). Oznacza to, że Twój STYL osiągnął najlepszy wynik od pięciu lat!


«