NAJPOPULARNIEJSZE PROGRAMY KOMPUTEROWE DO ŚCIĄGNIĘCIA LEGALNIE W PCFORMAT.PL
25.08.2011
„W ramach należącego do Grupy INTERIA.PL, zrzeszonego w sieci reklamowej TechnoAd, jednego z najpopularniejszych serwisów nowotechnologicznych w Polsce - powstała specjalna podstrona - PC Format Programy (www.pcformat.pl/programy).

Użytkownicy znajdą tam wszystkie najważniejsze i najbardziej przydatne programy komputerowe, które – co najistotniejsze – będą mogli pobrać całkowicie legalnie.

PC Format Programy w szybki, bezpieczny i łatwy sposób umożliwia znalezienie i legalne pobranie najważniejszych i najbardziej potrzebnych programów. Obecnie użytkownicy znajdą wśród nich m.in. aplikacje na systemy operacyjne Windows, Linux, Mac OS oraz na mobilne systemy Google Android oraz Apple iOS. Liczba udostępnianych aplikacji będzie sukcesywnie wzbogacana i uzupełniania o kolejne nowości.

Podstrona PC Format Programy jest silnie zintegrowana z Forum PC Format - najlepszym i najbardziej popularnym forum komputerowym w Polsce. Ponadto, zawiera recenzje użytkowników dotyczące udostępnianych programów oraz materiały tworzone przez doświadczonych redaktorów PC Format.

Ciekawym i niezwykle przydatnym rozwiązaniem jest dział „Krok po kroku”, stworzony z myślą o użytkownikach, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z komputerem i nie są obeznani z najczęściej wykorzystywanymi aplikacjami. Aby ułatwić im udany start w tej dziedzinie, w dziale „Krok po Kroku” - spośród setek programów - wybrano te, które są najbardziej wartościowe i niezbędne podczas codziennego korzystania z komputera. Są one podzielone na kategorie i uzupełnione o krótką ich charakterystykę. „Krok po kroku” przyda się również nieco bardziej zaawansowanym użytkownikom, którzy po reinstalacji systemu będą chcieli szybko uzyskać dostęp do najbardziej potrzebnych aplikacji.

Dodatkowo PC Format Programy posiada systematycznie rozbudowywany FAQ, w którym znajdują się cenne porady i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, m.in. na temat sposobu instalacji systemu operacyjnego, czy poszczególnych aplikacji.

Według danych Megapanel PBI/Gemius serwis Pcformat.pl jest jednym z najpopularniejszych serwisów nowotechnologicznych w Polsce – w maju br. odwiedziło go 1 358 091 realnych użytkowników, którzy wygenerowali ponad 4,7 miliona odsłon. Dodatkowa podstrona udostępniająca legalne oprogramowanie powstała przy współpracy serwisu Pcformat.pl z redakcją miesięcznika PC Format. Nieustanny rozwój serwisu służy umacnianiu INTERIA.PL na pozycji lidera w segmencie Nowych Technologii, którym jest liderem niezmiennie od listopada 2008 r.«