NEXT TERAZ W NOWEJ ODSŁONIE, POMAGA ZNALEŹĆ PRACĘ I PODNIEŚĆ KWALIFIKACJE
20.03.2008


19 marca ukazał się kwietniowy numer magazynu komputerowego NEXT.
NEXT ma teraz klejony grzbiet i wzbogaconą treść redakcyjną.

Dział KARIERA w IT, poświęcony edukacji i pracy w IT, zawiera precyzyjne informacje na temat zawodów w branży informatycznej. Redakcja opisuje wymogi charakteryzujące dane zawody z obszaru IT. Informuje, gdzie można się ich nauczyć, jakich zarobków można oczekiwać pracując na danym stanowisku i na czym polega ta praca w praktyce.
W wydaniu 4/2008 dokładnie przedstawiona jest specyfika zawodu administratora sieci.
Dodatkowo publikowane są informacje o wybranych kursach komputerowych, seminariach, prezentacjach i roadshow-ach. Są to informacje pożyteczne dla osób pragnących zwiększyć swoje kompetencje zawodowe. W dziale publikowane są ponadto, w zależności od dostępności, interesujące oferty pracy z sektora IT.

Na łamach rubryki regularnie opisywane też będą profile polskich firm z branży IT, w wydaniu 4/2008 pokazany jest rozwój firmy Komputronik. W kolejnych wydaniach wywiady z potentatami branży publikowane będą, w zależności od profilu firmy, w rubrykach Software/Hardware/Internet .

NEXT jest najlepiej sprzedającym się magazynem o rynku IT. Jest źródłem wiedzy i przewodnikiem po rynku, dostarczając czytelnikowi informacji o bieżącej ofercie rynkowej. W każdym wydaniu prezentowane są indywidualne testy dla wybranych produktów oraz testy porównawcze dla poszczególnych grup produktów w kategoriach: hardware, software i internet. Wyniki testów publikowane są opisowo i w zestawieniach.

Cena magazynu wynosi 8,90 zł (poprzednio 7,90 zł)

NEXT ukazywać się będzie nadal z dwuwarstwową płytą DVD o pojemności 8,5 GB. Na płycie znajduje się zawsze 5 atrakcyjnych, pełnych wersji komercyjnych programów, często z licencją do wykorzystania w domu i firmie.

NEXT zadebiutował we wrześniu 2007 roku.
średnia sprzedaż za rok 2007 (tj. IX - XII) - 101 803 egz.
Czytelnictwo: 153 000.
- Polskie Badania Czytelnictwa; Millward Brown SMG/KRC,, estymacja na
populację, wskaźnik CPW, październik 2007 ? grudzień 2007 (CAPI); struktura
(%), wskaźnik SCPW, październik 2007 ? grudzień 2007 (CAPI)

więcej info: zbigniew.banski@bauer.pl
«