Nostalgia nowy miesięcznik o ikonach XX wieku
26.01.2016

27 stycznia br. debiutuje Nostalgia, nowy miesięcznik poświęcony ikonom XX wieku, wielkim gwiazdom kina i estrady, oraz wydarzeniom, które stały się ich udziałem.

Czytelnicy znajdą tu mało znane fakty dotyczące bohaterów cenionych i szanowanych przez pokolenia Polaków: niezapomnianie romanse, wielkie wydarzenia, historyczne występy, nierozwikłane zagadki.

Nostalgia, wracając do czasu młodości czytelników, przypomni nie tylko gwiazdy, ale także najciekawsze, związane z nimi, wydarzenia; opowie o miejscach, które wszyscy pamiętają z dzieciństwa lub znają z mediów czy rodzinnych przekazów.

W pierwszym wydaniu nowego miesięcznika znajdą się między innymi artykuły o mrocznych stronach wielkiej przyjaźni Maryli Rodowicz i Agnieszki Osieckiej, życiu Hanny i Antoniego Gucwińskich, amerykańskich latach Krzysztofa Krawczyka i fenomenie Winnetou.

Redaktorem naczelnym Nostalgii jest Tomasz Szymański, kierujący także redakcjami Retro i Życie na Gorąco.

Nostalgia to kolejny, obok Retro, tytuł Wydawnictwa Bauer poświęcony najsłynniejszym postaciom i wydarzeniom z czasów minionych, choć nie dawnych.

Miesięcznik Nostalgia liczy 48 stron. Ukazuje się w nakładzie 250 tysięcy egzemplarzy i w cenie 1,99 zł.

Magazyn będzie promowany w telewizji (stacje grup: TVP, Polsat, TVN i IDMNET) oraz w magazynach Wydawnictwa Bauer. Za kreację odpowiada Digit Art., a za zakup mediów MEC.