Nowa Bravo Girl – więcej gwiazd, shoppingu, plakatów i rozrywki
18.01.2012


W nowym roku magazyn Bravo Girl, będący liderem na rynku pism poradnikowych dla nastolatek, podążając za potrzebami i oczekiwaniami czytelniczek rozwija koncept.

W numerze 2/2012 (na rynku 19/01/2012) na okładce pojawia się gwiazda, będzie to najbardziej popularna wśród nastolatek nastolatka – Selena Gomez.

W piśmie, zwiększona zostanie ilość materiałów poświęconych gwiazdom, częściej zdjęcia gwiazd będą ilustracją kolumn poradnikowych, zarówno modowych jak i urodowych. Pojawią się nowe rubryki: WYZNANIA GWIAZD – w których prezentowane będą sylwetki najbardziej popularnych w show biznesie dziewcząt oraz SHOPPING, gdzie prezentowane będą najnowsze trendy z polskich sklepów wraz z przykładami stylizacji.

W strukturze pisma częściej pojawiać się będą materiały rozrywkowe, zwiększona została również ilość plakatów, w numerze 2/2012 będzie ich pięć. Nowością jest również to, że czytelniczki głosując na Facebooku będą mogły decydować o tym jakie gwiazdy pojawią się w następnych numerach na plakatach.

Objętość pisma pozostaje bez zmian, a miejsce na nowe rubryki zostało wygospodarowane dzięki zmianom w strukturze pisma – większa różnorodność materiałów, więcej krótszych tematów.


«