NOWA CHWILA DLA CIEBIE POMAGA W ŻYCIU
27.01.2005

Od numeru 4 (na rynku od 27 stycznia) tygodnik Chwila dla Ciebie ukaże się w nowym, odświeżonym layoucie i w nowej formule.

Chwila dla Ciebie jest teraz bardziej uporządkowana od strony kolorystycznej i typograficznej.

Zapowiedzi tematów na okładce magazynu są teraz silniej wyeksponowane, podobnie jak informacje o atrakcyjnych konkursach dla czytelniczek.

Po raz pierwszy w Polsce Chwila dla Ciebie ogłasza wielki konkurs dla czytelniczek: KUMULATOR.
Wygrane z zakupionych przez redakcje 20 tysięcy kuponów na najbliższe losowanie Dużego Lotka powędrują do 100 czytelniczek. Wszystkie czytelniczki mają szanse na wygranie nagród dodatkowych w wysokości 200 zł.
Konkurs będzie trwał przez 9 kolejnych wydań Chwili dla Ciebie.

Chwila dla Ciebie pomaga nie tylko w ten sposób odmienić życie czytelniczek: pisanie przez nie historie z życia zajmują teraz więcej miejsca i mają charakter interwencyjny. Redakcja stara się pomóc w rozwiązaniu opisywanych problemów czytelniczek. Interweniuje , zamieszcza petycje, żądania, apele, namawia czytelniczki do aktywnego angażowania się w sprawy, które kiedyś mogą dotknąć nie tylko autorki i bohaterki publikowanych reportaży.
Doradza również, co robić w sytuacjach podobnych do tych, w jakich znalazły się bohaterki artykułów.
Redakcja sprawdza ponadto, czy obietnice złożone czytelniczkom przez inne osoby, np. przez urzędników, zostały spełnione i rozliczając ich za to informuje o tym na łamach Chwili dla Ciebie.
Często powraca do opisywanych bohaterek i informuje o ich dalszych losach.

Czytelniczka - autorka najlepszego tekstu w numerze otrzymuje specjalną nagrodę od redakcji.

Tradycyjnie redakcja duży nacisk kładzie na poradnictwo - stąd wiele miejsca poświęca kompetentnym i wyczerpującym poradom z różnych dziedzin w rubrykach twoje Zdrowie, Przepisy czytelników, Prawo, W zgodzie z naturą, Salon piękności , Magiczna przemiana, Moda itp.

Nowa Chwila dla Ciebie będzie promowana w telewizji (TVP, Polsat, TVN), radiu (Zetka i rozgłośnie lokalne), oraz w magazynach Wydawnictwa Bauer.CHWILA DLA CIEBIE

- tygodnik dla kobiet w wieku 20-50 lat, z wykształceniem zawodowym i średnim, aktywnych zawodowo - na rynku od 1995 roku

- średnia sprzedaż (za okres styczeń-październik 2004) - 405 029 egz. (dane ZKDP)

- cena 1,60 zł
- cena kolumny reklamowej - 43 000 PLN + VAT
«