NOWE IMPERIUM TV
06.09.2004

Tygodnik IMPERIUM TV we wrześniu obchodzi jubileusz:
350. wydanie - 7 lat na rynku.


Z tej okazji 6 września tygodnik ukazał się w nowej szacie graficznej i w zmienionej formule.

Nowe IMPERIUM TV to pierwszy w Polsce tygodnik telewizyjny z bardzo bogatą częścią magazynową o charakterze poradniczym z elementami rozrywki.
Nowe IMPERIUM TV skierowane jest do całej rodziny.

Redaktor naczelną IMPERIUM TV jest Urszula Zubczyńska (poprzednio naczelna tygodnika TINA).

Rozbudowana część programowa pozwala na doskonałą nawigację po 33 programach telewizyjnych.

W części magazynowej zostały wyodrębnione specjalne działy poruszające tematy z zakresu poradnictwa finansowego i rachunków domowych (dział Twoje rachunki), oszczędzania (dział Temat na czasie), porad prawnych (dział Masz prawo), zdrowotnych (dział Twoje zdrowie), a także porad domowych i urodowych (dział Dla Ciebie i dla domu). W magazynie znajdą się także aktualne oferty promocyjne kilku największych sieci hipermarketów.
W nowym Imperium TV nie zabraknie nowinek z życia gwiazd (dział Gwiazdy tygodnia i Wydarzenie tygodnia), tematów omawiających ważne problemy społeczne (dział Raport tygodnia), a także rozrywki (humor, krzyżówki, kulinaria, do poczytania - prawdziwe historie).

Specjalnie z okazji jubileuszu redakcja Imperium TV zaproponowała czytelnikom Wielki Urodzinowy Konkurs:
350 nagród z okazji 350 wydania (konkurs trwa od nr 37 do 39/2004). Do wygrania nagrody rzeczowe oraz dodatkowo gotówka (20.000 zł).


IMPERIUM TV ma 56 stron (o 16 stron więcej) i kosztuje 1,20 PLN.

Cena 1 kolumny reklamowej wynosi 11.000 PLN.

IMPERIUM TV będzie wsparte silną kampanią telewizyjną w stacjach ogólnopolskich oraz prasową w magazynach kobiecych Wydawnictwa Bauer. Za kreację odpowiada agencja Happy Hours. Media zaplanował dom mediowy Media Edge CIA. Wartość kampanii określona jest na ponad 1,5 mln. Pln.
«