Nowe SHOW bliżej gwiazd i bliżej życia z nowym dodatkiem
07.04.2015

Dwutygodnik SHOW ukazuje się 7 kwietnia w odświeżonej formule i z 35-stronicowym dodatkiem Stylowy Poradnik. Nowy nadtytuł magazynu to „Magazyn w dobrym stylu”.
Nowe Show to nadal najbogatsza w segmencie oferta tematów people: w każdym wydaniu znajdują się dwa wywiady, album rodzinny, gorące tematy z życia gwiazd oraz wiele innych najbardziej aktualnych informacji przedstawianych w różnorodnych formatach.

Stylowy Poradnik , oddzielony od magazynu wewnętrzną okładką, to pierwsze w segmencie people kompendium treści ze wszystkich interesujących kobiety dziedzin przedstawione w nowym ujęciu.
Wszystkie informacje zostały jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań grupy docelowej, czyli kobiet w wieku 25-49 lat. Dotyczy to zarówno mody, urody, pielęgnacji jak i nowych sekcji.
W SHOW pojawiają się nowe działy: Psychologia i Wnętrza. Większą objętość zyskuje sekcja Zdrowie. W pierwszym numerze omawiane są tematy związane z kręgosłupem i domową apteką. Dwukrotnie powiększono dział Kuchnia. Tematem przewodnim w tym wydaniu są wiosenne, proste przepisy na dania z polskich produktów.
Kolejna ważna nowość w SHOW to format reportażowy „Niezwykli ludzie”. Przedstawiane w nim będą wyjątkowe historie ludzi związane z głośnymi wydarzeniami z kraju i ze świata. W pierwszym materiale z tego cyklu redakcja przedstawia poruszającą historię pani Barbary Siwek która, podobnie jak Angelina Jolie, zmuszona była do usunięcia piersi i jajników.
„Gwiazdy w sieci” to z kolei nowa sekcja poświęcona obecności gwiazd w mediach społecznościowych.

Mottem nowego SHOW jest teraz hasło: Bliżej gwiazd, bliżej ludzi.

Nowy Show ukazuje się 7 kwietnia w niezmienionej cenie 1,99 złotych, objętości 100 stron i nakładzie 340.000 egz.
Magazyn będzie promowany w stacjach telewizyjnych: TVP1, TVP2, (+ kanały tematyczne), Polsat, TVN, TVN24, TVN7
Za kreację odpowiada Digit Art. A za zakup mediów MEC.