Nowoœci w tygodniku TO & Owo i dwutygodniku ŒŚwiat Seriali
04.09.2013

Począwszy od wydania nr 36/2013 w tygodniku TO & Owo na stałe pojawił się dział „Premiery w sieci". Co tydzień przedstawiane są w nim najciekawsze transmisje sportowe do obejrzenia na żywo w Internecie, filmy i seriale dostępne w internetowych serwisach VOD. Wszystkie wybierane i polecane przez tygodnik propozycje zawierają, krótki opis ze zdjęciem i informację na jakim serwisie w sieci można obejrzeć ulubiony serial, wydarzenie sportowe bądź film.

Dodatkowo czytelnicy pisma znajdą na stronach z programem telewizyjnym i w tygodniowym przeglądzie serialowych hitów odsyłacze od kolejnych odcinków, dostępnych w sieci.
Redakcja tygodnika również na stronach magazynowych publikuje wspomniane odsyłacze do serwisów internetowych, w których można obejrzeć materiały związane z tematem artykułu.

W dwutygodniku Świat Seriali – od wydania nr 18/2013 po raz pierwszy pojawia się przewodnik po historiach z życia wziętych, czyli serialach paradokumentalnych.

Czytelnicy Świata Seriali dowiedzą się, których hitów tygodnia nie można przegapić i jakie historie warto obejrzeć.

Ponadto nowością są także polecane prapremiery seriali w sieci. Dla niecierpliwych - informacje, co się wydarzy w kolejnym odcinku i od kiedy jest dostępny w Internecie, czy jest płatny, czy nie.


«