Nowy Świat Kobiety miesięcznikiem
06.06.2005

Od 6 czerwca 2005 roku Świat Kobiety ukazuje się jako miesięcznik. Nowy Świat Kobiety dwukrotnie zwiększył swoją objętość, ma nową makietę, nowy, lepszy papier i lakierowaną okładkę.

Świat Kobiety ukazywać się będzie w dwóch wersjach: z wysokiej jakości gadgetem (m.in. przeboje muzyczne i filmowe) i bez (w cenie 2 pln).

Droższa wersja pierwszego numeru po relaunchu ukazuje się z hitowym filmem Emira Kusturicy "Underground" w cenie 9,90pln.

Świat Kobiety to pierwszy w Polsce superpraktyczny poradnik, nowatorski w formie i treści. Skupia się na kompetentnym i dopasowanym do potrzeb i oczekiwań czytelniczek poradnictwie, prezentując je w jasny, uporządkowany sposób. Pisze o modzie, urodzie, zdrowiu, dzieciach, wnętrzach, kuchni. Doradza, wyjaśnia i podpowiada.


Nowy Świat Kobiety liczy 144 strony. Ma lakierowaną okładkę, klejony grzbiet, drukowany jest na wysokiej jakości papierze UPM Satin plus 60g

Nakład: 600.000 egz.

Ceny kolumn reklamowych:
65 000 pln netto prawa
59 000 pln netto lewa
II okładka 72 000 pln netto
IV okładka 78 000 pln netto

Promocja w telewizji (TVP, Polsat, TVN), radiu (Zet i Złote Przeboje), prasie (min. Twoj Styl, Tina, Mam dziecko, Tele Tydzien, Tele Świat i inne), na outdoorze, w PSD.
Przewidywane wydatki na promocję: ponad 4 mln zł do końca roku

«