Nowy szef dystrybucji w Wydawnictwie Bauer 02.11.2015
Piotr Ludwicki obejmuje od grudnia br. stanowisko Dyrektora ds. Dystrybucji i Obsługi Klienta w Wydawnictwie Bauer zastępując Marię Kardas, która przechodzi na emeryturę.
Piotr Ludwicki pracował ostatnio na stanowisku Dyrektora Biura Kolportażu i Prenumeraty w spółce RUCH SA. Poprzednio odpowiadał m.in. za dystrybucję w Marquard Polska oraz w Grupie Murator ( obecnie Grupa ZPR Media).
To wiadomość dobra i smutna zarazem. W osobie Piotra Ludwickiego zyskujemy doświadczonego specjalistę, który ma na koncie wiele sukcesów zawodowych zarówno w znakomitych wydawnictwach jak i w prestiżowej firmie dystrybucyjnej. Jednocześnie żegnamy Marię Kardas, która pracowała z nami jako szef kolportażu od samego początku, czyli 24 lata. Jej doświadczenie, zdolności menedżerskie i dogłębna znajomość rynku prasy były dla nas bezcenne. Dziękując Marii w imieniu całej Firmy i własnym za te fantastyczne lata spędzone razem, mam nadzieję, że będzie nadal chciała służyć nam swoim doświadczeniem, powiedział Tomasz Namysł, prezes Wydawnictwa Bauer.