Nowy TWIST tworzy policję modową i dołącza gwiazdorskie prezenty
03.08.2011Miesięcznik Twist od numeru 9/2011 (w sprzedaży od 4 sierpnia 2011) zmienia szatę graficzną oraz wzbogaca zawartość merytoryczną.

Zwiększeniu ulegnie ilość materiałów o gwiazdach, w każdym wydaniu czytelniczka znajdzie aż 18 plakatów, pojawią się nowe rubryki takie jak Policja modowa i fotostory.

Kluczowymi elementami pisma pozostają informacje ze świata gwiazd, moda i uroda.

Szata graficzna pisma będzie bardziej nowoczesna, unowocześnieniu oraz powiększeniu ulega logo tytułu.

W ślad za zmianami merytorycznymi, zmianie uległa również strategia marketingowa, spójna z nowym konceptem pisma. Do każdego numeru Twista dodawany będzie gwiazdorski prezent (kolekcjonerskie karty, biżuteria, naklejki, tatuaże itp.). Podobna strategia, zastosowana w roku ubiegłym w pismach Bravo i Bravo Sport zaowocowała wzrostem sprzedaży tych magazynów.


Nie zmienia się objętość pisma (88 stron), ani format Magazynu. Jego cena została obniżona z 5,49 zł i wynosić będzie 3,99 z dodatkiem.

Wydanie sierpniowe magazynu Twist otrzyma wsparcie promocyjne w telewizji ogólnopolskiej, tematycznych stacjach młodzieżowych, radiu, internecie oraz tytułach Wydawnictwa Bauer. Za zakup mediów odpowiada MEC.


«