PAŹDZIERNIKOWA AKCJA MAGAZYNU TWÓJ STYL
07.09.2006

Już po raz jedenasty Twój STYL ogłasza Październik Miesiącem Szansy na pokonanie jednej z najgroźniejszych chorób - raka piersi. Twój STYL, co roku zachęca kobiety, żeby same się badały i regularnie zgłaszały na USG i mammografię. W tym roku po raz kolejny umożliwia Polkom szerszy dostęp do profilaktycznych badań raka piersi.

Ponadto Twój Styl objął patronat nad kampanią społeczną na rzecz aktywnej profilaktyki "4 Pory Roku dla Zdrowia". Kampanię wspiera swoją twarzą i nazwiskiem aktorka Dorota Segda, która pojawi się na okładce październikowego wydania Twojego STYLU ( na rynku 12 września).

W październikowym wydaniu czytelniczki znajdą kupon na badania (USG, mammografia, cytologia, obecność HPV). Kupon ten umożliwia zniżkę w wysokości 30% na badania w 84 placówkach w 42 miastach w Polsce.

W zorganizowanych na potrzeby akcji dwóch konkursach czytelniczki mogą wygrać ponad 700 nagród, a dochód Wydawnictwa z sms-ów zostanie przekazany na Warsztaty Psychoonkologiczne dla kobiet z diagnozą Ca.

- Konkurs Twoje życie Twój Styl
W tym konkursie wygrać można wyjątkowe produkty, stworzone na potrzeby Akcji Październikowej lub ozdobione różową wstążeczką. Do Akcji przyłączyło się ponad 20 firm, które prawie nigdy do tej pory nie występowały razem, między innymi: Motorola, Viktor&Rolf , PRADA , OCEANIC , Dove , Atlantic , Estee Lauder. , Avon. , Dr Irena Eris, Revlon, Wella , Wittchen, Taberna Saponaria, Ziaja, Dior, Rosenthal , Clinique, Soraya, St. Ives, inneov , Vichy, Apart.

- Targi Biżuterii i Zegarków Złoto Srebro Czas 2006-
Twój Styl objął patronat nad siódmą edycją targów. Wystawcy zaprojektowali i wykonali biżuterię przekazaną na konkurs dla czytelniczek Twojego Stylu z okazji Październikowej Akcji.

Październikowe wydanie magazynu Twój STYL ukazuje się razem z dodatkiem redakcyjnym o modzie TRENDY jesień-zima 2006 (a w nim m.in. Zeszyt Tendencji, czyli inspiracje na jesień i zimę, 6 najmodniejszych polskich marek, najlepsze sklepy i najciekawsze pokazy mody ostatniego sezonu) oraz prezentem dla czytelniczek - małą encyklopedią Zdrowej i pięknej skóry, opracowaną przez redakcję Twojego Stylu i Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Październikowy Twój STYL ukazuje się w nakładzie 300 tys egzemplarzy w cenie 7,90 zł i będzie wspierany promocyjnie w telewizji (TVP1, TVN, Polsat), radiu (RMF FM, Radio ZET, PR3), prasie (Polityka, Świat Kobiety) oraz na plakatach w placówkach zdrowia.

Magazyn Twój Styl jest również dostępny na www.twojstyl.pl .«