Pierwsza okładka z gwiazdami na 20-lecie ŚŒwiata Kobiety
30.07.2013


Jubileuszowe wydanie Świata Kobiety ukaże się 1 sierpnia.
Z okazji 20-lecia magazynu po raz pierwszy w historii na okładce numeru 9. znajdą się gwiazdy: Katarzyna Zielińska, Edyta Olszówka i Grażyna Wolszczak. W urodzinowym wywiadzie dla Świata Kobiety, aktorki opowiadają między innymi o kobiecości i miejscu kobiety we współczesnym świecie. Autorem sesji okładkowej oraz ilustrującej wywiad jest znany fotograf gwiazd Krzysztof Opaliński.

Styliści i wizażyści Świata Kobiety spełnili marzenia czytelniczek poddając je modowo-urodowej metamorfozie. W sesji udział wzięły cztery czytelniczki w różnym wieku.
Specjalnie na 20 urodziny eksperci Świata Kobiety skomentowali największe zmiany zachodzące w życiu kobiet w ostatnim dwudziestoleciu, dotyczące między innymi medycyny, kosmetologii estetycznej, podejściu do partnerstwa, antykoncepcji czy związków i modelu rodziny.

Redakcja przygotowała także urodzinową zabawę dla czytelniczek, w której można wygrać supernagrody, m.in. pobyt w SPA, ekskluzywne akcesoria kuchenne i wartościowe zestawy kosmetyków.

Wyjątkowy, jubileuszowy numer pojawi się w trzech wersjach: wersja podstawowa w cenie 2,40 zł lub z dodatkami do wyboru: z książką kucharską (4,99 zł) lub z hitem kinowym na DVD „Nietykalni” (9,99 zł).

Nakład: 440 tysięcy, objętość 148 stron.

Wydanie to będzie promowane w tytułach Wydawnictwa Bauer.

Świat Kobiety to lider wśród miesięczników poradnikowych premium (oprócz Świata Kobiety należą do niego Claudia, Olivia i Poradnik Domowy), którego średnia sprzedaż ogółem w okresie od stycznia do kwietnia 2013 wyniosła 353.746 egz. (na podstawie danych ZKDP, I-IV.2013r.).«