Pierwsze samodzielne wydanie specjalne Twojego Stylu dla mężczyzny Twój STYL MAN
07.11.2016

Twój STYL MAN to pierwsze samodzielne wydanie specjalne magazynu Twój STYL przeznaczone dla mężczyzn, a jednocześnie kontynuacja rozpoczętej już w pierwszych latach istnienia Magazynu serii dodatków męskich.

Twój STYL MAN skierowany jest do mężczyzn świadomych swoich potrzeb, szukających inspiracji, zainteresowanych trendami, ceniących elegancję i styl.
W 172- stronicowym magazynie czytelnicy znajdą między innym materiały poświęcone następującym tematom: 10 typów męskiej kariery, 10 portretów nowoczesnych facetów. Dziennikarze podpowiedzą także, jak wychować szczęśliwego syna i córkę, jak dobrze ulokować pieniądze. Zdradzą, jak w łatwy sposób przedłużyć sobie życie o 10 lat.
Twój Styl MAN to także wiele innych zagadnień: męski dress code, trendowe gadżety, przewodnik, jak zadbać o urodę – męskie zapachy, pielęgnacja brody, najmodniejsze fryzury oraz niezbędnik kulturalny. W piśmie nie zabraknie inspiracji kulinarnych, takich, jak 10 ekstremalnych potraw dla twardziela, sprawdzone przepisy na steki wołowe oraz wyjątkowe wina.

Na okładkę pierwszego numeru redakcja Twojego Stylu zaprosiła Marcina Prokopa, który opowiada o swojej drodze do sukcesu.

Magazyn będzie wsparty kampanią promocyjna w prasie: w Twoim Stylu, Pani, Show, Grazii, Auto Moto, Motorze, Świecie i Wiedzy oraz TeleTygodniu.

Wydanie specjalne Twojego Stylu „MAN” ukazuje się 26 października w cenie 11,99 zł .