SHOW œświętuje już 6. urodziny!
03.10.2014

Urodzinowe wydanie magazynu „SHOW” , w powiększonej objętości 108 stron, ukazuje się w sprzedaży już w poniedziałek 6 października 2014 roku.
W urodzinowym „SHOW” goszczą wyjątkowe gwiazdy. W numerze m.in. szczera rozmowa z Agnieszką Dygant, która specjalnie dla „SHOW”, po długim czasie, przerwała milczenie. W wyjątkowym wywiadzie Jan Englert opowiada o grzechach młodości i późnym ojcostwie.
Ponadto urodzinowy „SHOW” zabierze swoje czytelniczki w 6 niezwykłych podróży tropem gwiazd. Pokaże 6 najbardziej spektakularnych metamorfoz, jakie przeszły znane celebrytki, a także przedstawi 6-ciu wspaniałych mężczyzn, którzy tylko „SHOW” zdradzili, co sadzą o kobietach i miłości.
Z kolei w „SHOW Style” Małgorzata Kożuchowska, ikona mody i aktorka, typuje 6 kobiet i jednocześnie 6 modowych ikon, które są dla niej inspiracją. Znana modelka, Kamila Szczawińska, zabierze czytelniczki na zakupy i wskaże 6 hitów na jesień. 6 polskich gwiazd zdradzi, jakich używa kosmetyków i jak pielęgnuje swoją urodę. Natomiast Ania Starmach, znana z programu Master Chef, przygotowała 6 wyjątkowych przepisów na słodkości, które wcale nie tuczą!
W urodzinowym „SHOW” czytelniczki znajdą również konkursy przygotowane specjalnie z okazji jubileuszu, w których można wygrać wartościowe bony na zakupy. Ponadto każda czytelniczka z magazynem otrzyma 20% rabat na zakupy w sklepach KappAhl*.
„SHOW” nr 20/2014 jest wsparty kampanią reklamową w internecie (Interia.pl) oraz kampanią prasową w tytułach Wydawnictwa Bauer.
Cena 1,99 zł za egz., nakład 325 tysięcy.
Kreacja – Digit-Art
*Szczegóły oferty w magazynie Show 20/2014


«