SHOW ŚWIĘTUJE TRZECIE URODZINY I REKORDY SPRZEDAŻY
23.09.201126 września na rynku ukaże się wyjątkowe, urodzinowe wydanie magazynu SHOW.

Według prognoz wydawcy średnie rozpowszechnianie płatne razem ostatnich trzech wydań magazynu SHOW osiągnie poziom 530 tysięcy egzemplarzy*.

Z okazji 3. urodzin SHOW ma większą objętość, aż 132 strony i wiele urodzinowych materiałów oraz konkursów ze spektakularnymi nagrodami dla czytelniczek.
W urodzinowym numerze, specjalnie dla SHOW, Maja Sablewska w roli dziennikarki przeprowadzi wywiad z Kate Moss, a Anja Rubik pokaże swoje zdjęcia z dzieciństwa. Specjalnie , z okazji urodzin, redakcja SHOW przygotowała Quiz dla czytelników, gdzie mogą sprawdzić swoją wiedzę na temat gwiazd i showbiznesu.

SHOW podsumowuje również trzy lata modowej rubryki: Trafy i gafy. W tym numerze redakcja prezentuje osoby, które najczęściej były nagradzane za najlepsze stylizacje i te, które zaliczyły najwięcej wpadek.

Urodzinowy SHOW zawiera również, powiększony do 36 stron, dodatek SHOW Style. W tym wyjątkowym, urodzinowym wydaniu ikona mody, Małgorzata Kożuchowska, zdradzi czytelniczkom sekrety swoich najlepszych stylizacji.

Na 3. urodziny SHOW przygotowało niezwykłe konkursy, w których wygrać będzie można m.in. suknie Dawida Wolińskiego i marki La Mania, przejażdżkę po profesjonalnym torze Lamborghini, czy romantyczny wyjazd do Kenii. Czytelniczki, które autorsko wystylizują się na Rihannę i wyślą zdjęcia do redakcji Show, mają szanse wygrać bilety na wyjątkowy koncert gwiazdy w ramach międzynarodowej trasy „Loud Tour”

Z okazji 3 urodzin SHOW, nie tylko rozdaje prezenty, ale też wspiera projekt warszawskich Amazonek – budowę Domu Chorych na Raka. Do swojej akcji SHOW zaprosiło gwiazdy: Rubik, Maję Sablewską, Annę Dereszowska, Kasię Glinkę i Justynę Steczkowską oraz firmę APART. Każda z gwiazd zaprojektowała unikalny charms, a firma APART wyprodukowała unikatową kolekcję 50 bransoletek. Jedyna możliwość, by stać się właścicielką jednej z nich, to wygrać w konkursie SHOW, nie można ich kupić w żadnym sklepie. Wysyłając sms czytelniczki, dołączą do naszych gwiazd, magazynu SHOW i firmy APART, pomogą warszawskim Amazonkom. Wydawnictwa Bauer całkowity zysk z konkursu SMS przekaże na szczytny cel– budowę Domu Chorych na Raka.

Sprzedaż urodzinowego numeru SHOW będzie wsparta kampanią reklamową w telewizji (TVP 1, 2, TVN, Polsat), w internecie (Interia.pl) i PSD.
Kreacja - Happy Hours, mediaplan – MEC.

*-dane własne wydawcy, średnie rozpowszechnianie płatne razem numery 17-19/2011«