„Świat Dziewczynek” pierwsze wydanie specjalne magazynu Fun Club
21.08.2015

20 sierpnia ukazało się pierwsze wydanie specjalne miesięcznika Fun Club – „Świat dziewczynek”, 44-stronicowy magazyn dla dziewczynek w wieku 6-10 lat.
Oprócz ciekawostek ze świata gwiazd czytelniczki znajdą w nim mnóstwo stron rozwijających różne umiejętności i zainteresowania. Zgodnie z zasadą „nauka przez zabawę”, w numerze znalazły się rysowanki, kolorowanki, proste pomysły na projektowanie ubrań i ozdób, przepisy kulinarne, quizy, zagadki, ciekawostki ze świata zwierząt i nie tylko. Informacjom o ulubionych aktorkach, aktorach i piosenkarzach towarzyszą wspomnienia z ich dzieciństwa oraz cztery plakaty i kalendarz na wrzesień. Ponadto do pierwszego wydania dołączone zostały dwie neonowe gumki do włosów.
„Świat dziewczynek” ukazał się w cenie 4,50 i nakładzie 80 000 egzemplarzy. Nowe wydanie specjalne będzie promowane w tytułach Wydawnictwa Bauer.

„Świat Dziewczynek” to już kolejne wydanie specjalne w segmencie młodzieżowym. W zeszłym roku Bauer wydał cztery kwartalniki specjalne z naklejkami czy plakatami „Bravo Posters” i „Bravo Stickers”, a także poświęcone młodzieżowym idolom „Bravo Stars”, „Bravo Sport Stars” oraz „Tube News”. Powyższe działania zgodne są z wprowadzoną od roku 2014 strategią zakładającą dywersyfikację, a nie ograniczanie segmentu.