Świat Wiedzy Ludzie – nowe wydanie specjalne magazynu Świat Wiedzy
24.11.2015

5 listopada Wydawnictwo Bauer wprowadza do sprzedaży nowe wydanie specjalne: Świat Wiedzy LUDZIE. Pierwszy numer w całości poświęcony jest Adolfowi Hitlerowi, jednej z najbardziej przerażających postaci w historii świata.

Magazyn ukaże się w testowym nakładzie 80 tysięcy egzemplarzy i w cenie 6,99 zł.

Świat Wiedzy LUDZIE to kolejne obok popularnych Historii i Sekretów Medycyny poszerzenie marki lidera segmentu magazynów popularno-naukowych w Polsce.
Wydanie specjalne prezentuje różne aspekty życia i śmierci dyktatora III Rzeszy. Na 100 bogato ilustrowanych niezwykłymi zdjęciami stronach przedstawiono okoliczności narodzin, dzieciństwa, młodości i dojścia do władzy Hitlera a także jego doktrynę wojenną, genezę II Wojny Światowej i nagły upadek Fuhrera.

Czasopismo zostało stworzone przez redaktorów magazynu Świat Wiedzy. Jego redaktorem naczelnym jest Adam Szumilak (redaktor naczelny Świata Wiedzy) a redaktorem prowadzącym – Maria Rojewska (współpracownica magazynów Świat Wiedzy, Świat Wiedzy HISTORIA i Świat Wiedzy SEKRETY MEDYCYNY).

Świat Wiedzy LUDZIE to magazyn przeznaczony dla osób zainteresowanych historią i biografiami wielkich postaci. Termin kolejnego wydania nie został jeszcze ustalony.