Takie jest Życie: dwukrotny wzrost sprzedaży w niecały miesiąc po zmianach
23.06.2015

Pierwsze trzy wydania magazynu Takie jest Życie, który od końca maja ukazuje się jako tygodnik, odnotowują niemal dwukrotnie wyższą sprzedaż w stosunku do poprzedniej wersji magazynu (dwutygodnik). Obecnie średnia sprzedaż Tygodnika przekracza już liczbę 130 tysięcy egzemplarzy!

Powodem takiego wzrostu jest pozytywne przyjęcie przez czytelniczki wprowadzonych zmian w formule pisma. Takie jest Życie to teraz tygodnik o niespotykanej dotąd w Polsce formule, opisujący niesamowite, choć prawdziwe, poruszające ludzkie historie. W pełnej emocji formule i dynamicznym layoucie Takie jest Życie opowiada historie, które naprawdę zdarzyły się w Polsce, wzbogacając je zdjęciami prawdziwych bohaterów i ich otoczenia.

Takie jest Życie to jedyny tytuł oferujący tak emocjonalne, dramatyczne, a jednocześnie niepozbawione optymizmu podejście do ludzkich historii w magazynowym formacie .

Oprócz historii zwykłych ludzi, w tygodniku znaleźć można również porady: zdrowotne (proste i niezawodne), tanie i szybkie przepisy kulinarne oraz sprytne pomysły do wykorzystania w domu.