„Takie jest Życie” zmienia się w tygodnik
01.06.2015

Od 28 maja br. Takie jest Życie ukazywać się będzie co tydzień w większym formacie i objętości.

Takie jest Życie to teraz tygodnik o niespotykanej dotąd w Polsce formule, opisujący niesamowite, choć prawdziwe, poruszające ludzkie historie. W pełnej emocji formule i dynamicznym layoucie Takie jest Życie opowiada historie, które naprawdę zdarzyły się w Polsce, wzbogacając je zdjęciami prawdziwych bohaterów i ich otoczenia.

Takie jest Życie to jedyny tytuł oferujący tak emocjonalne, dramatyczne, a jednocześnie niepozbawione optymizmu podejście do ludzkich historii w magazynowym formacie .

Oprócz historii zwykłych ludzi, w tygodniku znaleźć można również porady: zdrowotne (proste i niezawodne), tanie i szybkie przepisy kulinarne oraz sprytne pomysły do wykorzystania w domu.

Takie jest Życie będzie się ukazywało w czwartki.

Redaktorem naczelnym jest Konrad Pawłowski (poprzednio w Super Expressie). łączycy do tej pory obowiązki naczelnego paru tytułów Jarosław Mrozek kierować będzie nadal tygodnikiem Chwila dla Ciebie.

Tygodnik Takie jest Życie ukazuje się w nakładzie 300 tysięcy egzemplarzy, objętości 48 stron (poprzednio 40), większym formacie 230x280mm i w nowej cenie 1,80 pln (poprzednio 1,60pln).


Zmianom towarzyszy kampania reklamowa (TV i tytuły własne).