TELE TYDZIEŃ PIĘKNIEJE NA ZIMĘ
17.11.2005

Od numeru 47 (na rynku od 21 listopada) Tele Tydzień ukazuje się w odnowionej szacie graficznej i w większej objętości (100 stron).

- Okładka magazynu będzie drukowana na wysokiej jakości 90 gramowym papierze w technice offsetowej,
- Programy telewizyjne przedstawione są w ciekawszej formie, jest więcej opisów filmów, seriali, programów rozrywkowych. Większość publikacji dotyczących życia gwiazd i wydarzeń telewizyjnych, przygotowywanych jest specjalnie dla „Tele Tygodnia”.

W numerze 47. ogłoszona zostanie 9. edycja jednego z najpopularniejszych w Polsce plebiscytów - TeleKamery Tele Tygodnia 2006.

Zmianom w Tele Tygodniu towarzyszy kampania reklamowa. W spocie telewizyjnym wystąpi Małgorzata Foremniak.
Kampania emitowana będzie przez stacje TVP1, TVP2, Polsat i TVN. Za planowanie mediów odpowiada dom mediowy Media:Edge CIA.


TELE TYDZIEŃ to lider sprzedaży i czytelnictwa na rynku kolorowych magazynów. Miesięcznie sprzedaje średnio 1,2 mln egzemplarzy, czytanych przez 5,9 mln czytelników.
W I-III kwartałach 2005 r. magazyn odnotował 28% wzrost przychodów reklamowych, które przekroczyły 40 mln PLN.

Dane na podstawie:
 Expert Monitor, przychody wg cenników, bez reklam własnych, styczeń -wrzesień 2004/2005
 ZKDP, średnie rozpowszechnianie płatne, styczeń – lipiec 2004/2005
 PBC General, SMG/KRC A Millward Brown Company, COW, grupa celowa: wszyscy, fale: styczeń – wrzesień 2004/2005




«