Tomasz Namysł nowym prezesem Wydawnictwa Bauer
10.08.2015

Tomasz Namysł obejmuje stanowisko prezesa zarządu Wydawnictwa Bauer zastępując Witolda Woźniaka, który czerwcu b.r. został powołany na członka zarządu Grupy Bauer Media z siedzibą w Hamburgu.

Tomasz Namysł z Wydawnictwem Bauer związany jest od roku 1993. Był redaktorem a następnie, od 1996, redaktorem naczelnym w segmencie pism młodzieżowych. Od 2000 pełnił funkcję dyrektora wydawniczego segmentu magazynów kobiecych. W roku 2002 wszedł w skład zarządu Wydawnictwa a w 2007 został wiceprezesem odpowiedzialnym za wszystkie segmenty wydawnicze, reklamę, kolportaż i nowe media.

„Tomasz doskonale zna nasze Wydawnictwo. Przeszedł w nim wszystkie szczeble kariery, od redaktora do wiceprezesa, wykazując się doskonałą intuicją, kreatywnością i zaangażowaniem. Cieszę się, że po 16 latach kierowania Wydawnictwem Bauer przekazuję jego stery profesjonaliście a jednocześnie koledze. Tomaszowi życzę wielu dalszych sukcesów zawodowych, udanych debiutów prasowych i akwizycji.
Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim aktualnym i byłym pracownikom Wydawnictwa Bauer za ich wielki wkład w rozwój firmy. Był to dla mnie ogromny zaszczyt móc z Wami przez te wszystkie lata razem pracować”, powiedział dotychczasowy prezes Wydawnictwa Witold Woźniak.

Tomasz Namysł raportował będzie, jak dotychczas, do Witolda Woźniaka, któremu podlegają wszystkie należące do koncernu Bauer spółki z rynku Środkowej i Wschodniej Europy.