Trzy magazyny Bauera ze specjalnymi dodatkami z okazji kanonizacji
09.04.2014Z okazji kanonizacji Papieża Wydawnictwo przygotowało specjalne dodatki w następujących tytułach:

Życie na Gorąco (w sprzedaży od 10 kwietnia): 48-stronicowe wydanie specjalne „Kanonizacja papieża Polaka” zawierające między innymi: niezwykłą historię papieskiego krzyża, opowieść o dziewczynce ze słynnej fotografii i o bracie Papieża.
Cena 2,5 zł.

Tina wydanie 09 ( od 16 kwietnia) (16.04) z dołączonym do części nakładu wyjątkowym dodatkiem - albumem: „Najpiękniejsze zdjęcia i myśli Jana Pawła II” w nakładzie 35 tys. egz. Ponadto w numerze znajdzie się także „Droga Papieża Polaka do świętości” – w materiale m.in. kalendarium procesu beatyfikacyjnego i kanonizacyjnego oraz rozmowa z księdzem Sławomirem Oderem, postulatorem kanonizacji .
Cena Tiny z albumem: 4,99 zł. Format albumu: 210 x 280 mm, 8 str.; błyszczący papier kredowy.

Tele Tydzień nr 17/2014, w sprzedaży od 22 kwietnia, z dodatkiem papieskim w dużym formacie. Booklet zawierał będzie szczegółowy wykaz programów telewizyjnych poświęconych kanonizacji, oficjalny wizerunek kanonizacyjny Jana Pawła II oraz modlitwę do nowego świętego. Znajdzie się w nim również opis uzdrowienia Kostarykanki, które zostało uznane za cud niezbędny do kanonizacji oraz droga przez ojczyznę do świętości - 12 miejsc w Polsce, w szczególny sposób związanych z Karolem Wojtyłą. Partnerem dodatku jest TVP.
Tele Tydzień 17/2014 ukaże się w objętości 108 stron (+16 stronicowy dodatek) oraz w niezmienionej cenie 1,99 zł. Wydanie będzie wspierała kampania TV (TVP1, TVP2, Polsat, TVN, stacje tematyczne). Kreację spotu przygotowała agencja Digit-Art., za zakup mediów odpowiada MEC.

Ponadto, w kwietniowych wydaniach poradników znajdą się materiały redakcyjne poświęcone Papieżowi:
- Kobieta i Życie (na rynku od 1 kwietnia) - Rzym w dziale Podróże i informacje o uroczystościach kanonizacyjnych.
- NAJ wydanie 08, ( w sprzedaży od 7 kwietnia) - reportaż "Idziemy na kanonizację naszego papieża. Małżeństwo emerytowanych nauczycieli pielgrzymuje z Miłosławia do Rzymu"
- Tina wydanie 10 (od 28 kwietnia) – plakat Mapa cudów – najważniejsze cuda Jana Pawła II
«