Twój STYL i Tele Tydzień uznane za Superbrands 2013
09.11.2012

Dwa tytuły Grupy Bauer Media – magazyn Twój STYL oraz Tele Tydzień zostały uznane za jedne z najsilniejszych marek na polskim rynku.

W kategorii „Gazety i czasopisma” także i w tym roku magazyn Twój STYL otrzymał Superbrands jako jedyny magazyn kobiecy w Polsce. Twój Styl otrzymywał wyróżnienie w każdej z dotychczasowych edycji – tegoroczny tytuł jest siódmym z kolei.

Marka Tele Tydzień otrzymała tytuł Superbrand po raz pierwszy w tym roku.
Organizacja Superbrands jest jedyną na świecie niezależną jednostką promującą od 1994 roku ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i prezentację studiów przypadku marek, które - dzięki wyjątkowym korzyściom, jakie oferują - osiągnęły rynkowy sukces. Marki wybierane są w drodze niezależnych badań i/lub w ramach restrykcyjnego procesu oceny dokonywanej przez Rady Marek, w skład których wchodzą krajowi eksperci z dziedziny marketingu, reklamy, PR i brandingu. Do programu nie można się zgłosić - tylko marki, które przejdą przez proces selekcji i uzyskają w nim odpowiednie wyniki mogą uzyskać status Superbrands. Organizacja działa obecnie w 87 krajach.«