TWÓJ STYL NAGRADZA MISTRZYNIE 20-LECIA I WYDAJE ALBUM URODZINOWY
04.11.2010

Magazyn Twój STYL , w ramach obchodów 20-lecia, uhonorował zwyciężczynie plebiscytu Mistrzynie stylu XX-lecia.

Czytelniczki magazynu wybrały swoje Mistrzynie - Polki, osobowości m.in. kultury, sztuki, mediów.

Spośród 35 nominowanych wyłoniona została Wielka Siódemka.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyły:
1. Kategoria "Literatura" - Katarzyna Grochola
2. Kategoria "Media" - Grazyna Torbicka
3. Kategoria "Sztuka" - Anda Rottenberg
4. Kategoria "Muzyka" - Kasia Nosowska
5. Kategoria "Teatr i film" - Danuta Stenka
6. Kategoria "Moda" - Maja Palma i Lidia Kalita
7. Kategoria "Społeczeństwo" - Anna Dymna

Największą liczbę głosów bez względu na kategorię otrzymała Anna Dymna.

Ogłoszenie wyników miało miejsce 3 listopada w Warszawie, podczas gali 20-lecia magazynu Twój STYL.LIMITOWANY ALBUM URODZINOWY TWOJEGO STYLU

Z okazji 20. urodzin redakcja magazynu Twój STYL przygotowała specjalny, limitowany "Album Urodzinowy 1990-2010".

Album liczy 204 strony, został wydrukowany w ilości 1 500 egzemplarzy i nie ukaże się w sprzedaży detalicznej.

Przeznaczony jest dla redakcji, współpracowników i bohaterów Twojego Stylu oraz dla klientów reklamowych.

O Albumie Urodzinowym Twojego STYLu tak mówi redaktor naczelny Jacek Szmidt: "Zapraszamy do wehikułu czasu, jeszcze raz obejrzymy zorganizowany przez Twój STYL pokaz kolekcji Cardina w Sali Kongresowej, popatrzymy, jak powstawały nasze pierwsze sesje mody, ocenimy, kto się bardziej zmienił przez te dwie dekady: Danka Stenka, czy Monika Olejnik. Wszystko to pod okiem bohaterek naszej okładki, gwiazd aktorskich trzech generacji: Anny Dymnej, Małgosi Kożuchowskiej i Julii Pietruchy. One są jak nasze Czytelniczki: różne, ale łączy je styl".

W Albumie Urodzinowym znajdą się także materiały poświęcone filmowym i książkowym hitom 20-lecia, kronika obyczaju III Rzeczpospolitej, jubileuszowe felietony, ranking Piękni 20-letni, najsłynniejsze cytaty z wywiadów Twojego Stylu, Ikoniczne who is who oraz kulinarne Sedno strawy.

Dziesięć egzemplarzy Albumu Urodzinowego Twojego STYLu zostanie wystawionych w najbliższym czasie na licytację na aukcji Allegro, z której dochód przekazany będzie warszawskim Amazonkom na Dom Chorych na Raka.

Od 14 lat magazyn Twój STYL jest czynnie zaangażowany w tematykę walki z rakiem piersi u Polek. W 2010 roku, w ramach akcji społecznej „Październik miesiącem szansy” Twój STYL wspierał budowę Domu Chorych na Raka. Dom ten będzie miejscem, w którym psychicznie i fizycznie będą mogli wzmocnić się chorzy z różnymi typami nowotworów. Budynek powstaje na terenie Centrum Onkologii na warszawskim Ursynowie.


Twój STYL
"Twój Styl" jest niekwestionowanym liderem w segmencie pism luksusowych zarówno pod względem sprzedaży, jak i poziomu czytelnictwa.

Średnie rozpowszechnianie płatne razem za okres ostatnich 12 miesięcy wynosi 257 570 egz. (8.2009-7.2010). Rozpowszechnianie płatne razem wydania lipcowego 2010 wyniosła 263 713 egz. i była to wartość wyższa o 5 proc. niż w analogicznym okresie 2009 roku.

Czytelnictwo miesięcznika "Twój Styl" wynosi ponad 2 mln 25 tys. osób i JEST NAJWYŻSZE W SEGMENCIE pism luksusowych. Również w atrakcyjnej komercyjnie grupie kobiet z miast w wieku 20-44 "Twój Styl" znajduje najwięcej czytelniczek wśród magazynów luksusowych, generując zasięg na poziomie 15 proc. w tej grupie.

Źródło: ZKDP, rozpowszechnianie płatne razem, średnie jednorazowe dla okresu: 8.2009-7.2010; dynamika: 7.2010 / 7.2009. Polskie Badania Czytelnictwa; Millward Brown SMG/KRC, CPW, grupa celowa: wszyscy, n=48 509, grupa celowa: kobiety, 20-44, miasta, n=6 700, okres 9.2009-8.2010. Segment pism luksusowych: Twój Styl, Pani, Zwierciadło, Elle.
«