Twój STYL od lipca odœwieża formułę
12.06.2012

Lipcowe wydanie magazynu Twój STYL ukazuje się w odnowionej formule i
z oskarowym filmem „Jak zostać królem” .
To dopiero początek zmian w Magazynie, które w pełnej odsłonie zostaną zaprezentowane czytelniczkom w wydaniu sierpniowym. Zmiany są wynikiem pogłębionych badań czytelniczych.
Badania potwierdziły po raz kolejny silną i bezkonkurencyjną pozycję części magazynowej Twojego Stylu, uznaną za najlepszą w całym segmencie czasopism luksusowych.
Część lifestylowa uzyska obecnie bardziej praktyczny charakter i zawierać będzie uniwersalne , dopasowane do wyjątkowo szerokiej jak na polskie warunki grupy docelowej, materiały, wsparte przez ekspercki zespół dziennikarski Magazynu.

Twój STYL będzie miał teraz rozbudowany dział mody i urody oraz zmieniony dział kultury. Drobniejsze zmiany obejmą też działy zdrowia i psychologii.

MODA: obok dużych, wizerunkowych sesji pojawiają się materiały „Szafa” i „Dobry styl” , w których stylistki Magazynu pokazują i radzą, jak wykorzystać w praktyce przedstawiane trendy.
Nową praktyczną rubryką jest „Drugie życie” – o tym, jak dzięki dodatkom i nowej stylizacji ożywić klasyczne ubranie, które wisi w szafie już od kilku sezonów.
Materiał „Nasz wybór” to forma autorskiego shoppingu, w którym ekspertki w dziedzinie mody - stylistki Magazynu - proponują czytelniczkom zestawy najmodniejszych ubrań i dodatków wybrane w polskich sklepach.
„Zrozumieć modę” to z kolei edukacyjny cykl o rodowodzie klasycznych ubrań i akcesoriów i ich współczesnym zastosowaniu.

URODA: dział staje się bardziej praktyczny, oceniając i pomagając czytelniczkom w wyborze kosmetyków oraz recenzując zabiegi pielęgnacyjne. W nowej rubryce „Nasz wybór” redakcyjne autorytety w dziedzinie urody polecają nowe kosmetyki, które sprawdziły na własnej skórze.
„To działa” jest opisem zabiegów lub preparatów, które mają rozwiązać konkretny problem kosmetyczny.
Podobną funkcję ma kolumna „Bez problemu”, w której oceny dokonuje lekarz dermatolog.
We wszystkich artykułach pięknym, wizerunkowym zdjęciom towarzyszą porady ekspertów o tym, jak można zastosować najnowsze trendy w codziennym życiu.


KULTURA: dział ten, obok działu mody, najpełniej ilustrować będzie oczekiwania czytelniczek Magazynu. Przebudowana Kultura w Twoim Stylu staje się multimedialnym, przyjaznym przewodnikiem po obszarach najbardziej interesujących czytelniczki.

Wszystkie zmiany w formule Magazynu będą widoczne już od sierpniowego wydania Twojego Stylu (w sprzedaży od połowy lipca).

Wydanie lipcowe miesięcznika Twój STYL ukaże się w sprzedaży 13 czerwca br., w cenie 11,95 zł i nakładzie 300 tysięcy egzemplarzy.

Do lipcowego wydania Twój STYL dołączony został film „Jak zostać królem” na DVD. To najlepszy film 2011 roku, nominowany do OSCARA w 12 kategoriach, zdobywca 4 statuetek.


«