TWÓJ STYL ORGANIZUJE WARSZATY ZDROWIA I ZAPRASZA NA BADANIA GENETYCZNE
08.09.2004

Tradycyjnie od dziewięciu lat miesięcznik Twój STYL dużo miejsca w październikowym numerze poświęca tematom związanym z profilaktyką raka piersi.

W tym roku miesięcznik organizuje warsztaty psychologiczne, które pomogą zmienić sposób myślenia kobiet zaatakowanych lub tylko zagrożonych chorobą nowotworową.
Akcję wspiera Zakład Rehabilitacji Centrum Onkologii w Warszawie.

Pierwsze warsztaty uczące racjonalnej terapii zachowania odbędą się w dniach 30-31 października br., a warsztaty psychoonkologiczne w dniach 15-17 października.
Partnerem w organizacji warsztatów racjonalnej terapii zachowań oraz psychoonkologicznych jest firma Este'e Lauder. Na każdych zajęciach eksperci od makijażu i pielęgnacji będą doradzać, jak dbać o uwrażliwioną po chemioterapii skórę oraz paznkocie i jak rozświetlać makijażem gorsze dni.

Twój STYL zamieszcza także kupon na mammografię i usg piersi, dzięki któremu czytelniczki będą mogły wykonać badania w 21 miastach Polski z dużą (do 50%) zniżką.
Partnerami w akcji profilaktyki raka piersi są firmy Este'e Lauder Commercial Union Polska.

Razem z Laboratorium Ogólnopolskiego Centrum Genetyki we Wrocławiu Twój STYL zaprasza na badania genetyczne w promocyjnej cenie 290 złotych do placówek na terenie całego kraju (ponad 30 miast w Polsce). Badanie genów BRCA1 i BRCA2 wykonywane jest w kierunku predyspozycji do zachorowania na nowotwory piersi i jajnika. Badania przeznaczone są dla kobiet, w których rodzinach występowały te nowotwory.

Ponadto Twój STYL ogłasza Wielki Jubilerski Konkurs dla Różowej Wstążki. Wysyłając SMS-y czytelniczki będą mogły wygrać biżuterię zaprojektowaną przez wystawców Targów Złoto Srebro Czas i ofiarowaną na rzecz akcji wspierania profilaktyki chorób nowotworowych.
Dochód z tego konkursu przeznaczony będzie na wsparcie wszystkich akcji Różowej Wstążki ogłoszonych w numerze październikowym.


Szczegóły wszyskich akcji w październikowym numerze miesięcznika Twój STYL.


«