TWÓJ STYL ROZPOCZYNA OBCHODY 20-LECIA
11.01.2010

LUTOWE WYDANIE MAGAZYNU Z FILMEM WOODY'EGO ALLENA , W ODŚWIEŻONEJ FORMULE I Z NOWYM SPOTEM TELEWIZYJNYM


Lutowe wydanie magazynu Twój STYL (na rynku 12 stycznia) ukazuje się w zmodyfikowanej formule : w magazynie pojawiają się nowe kolumny i rubryki, zmienia się także układ czasopisma.


Najważniejsze nowości to:

- Nowa struktura magazynu:

1.Na początku rozbudowana w stosunku do poprzedniej część magazynowa z nowym materiałem otwierającym:. "Cała ja" (wywiad) , zastępującym "Jej styl" (portret reportażowy).
W roku obchodów 20-lecia w tej części pojawiają się także "Rozmowy 20-lecia" (w tym numerze z Magdalena Cielecką) oraz felieton gościnny ( w lutym autorstwa Joanny Szczepkowskiej).
Nowa kolumna w dziale Magazyn to: "Wpisz do kalendarza", z informacjami o najważniejszych terminach i najciekawszych imprezach w Polsce.

2. Po części magazynowej dział kultury (a nie, jak dotychczas mody) w odświeżonej formule, z nowymi kolumnami i autorskimi recenzjami (a nie omówieniami) książek, filmów czy wystaw.
Pojawia się kolumna " Planeta Kobiet" (gorące tematy z pierwszych stron światowych gazet) oraz "Miejscówki", przewodnik po najmodniejszych miejscach w kraju.

3. Moda - wzbogacona o materiał "Za wielką modą" ( bogato ilustrowaną opowieścią o ludziach i miejscach wielkiej mody) i część poradnikową. W dziale pojawią się autorskie kolumny stylistów "Mój wybór" oraz kolumna mody ulicznej "Obserwator".

4. Uroda - wzbogacona o materiały z udziałem czytelniczek
5. Zdrowie - w dziale znajdą się także duże raporty i reportaże np. o kobietach, które żyją ekologicznie, albo testują sprzęt do fittnesu.

6. Psychologia -pojawia się część poświęcona seksowi

7. Podróże - w formie autorskiego reportażu z wyjątkowymi zdjęciami i przewodnikiem po opisywanym miejscu ("Bagaż podręczny")

8. Kuchnia - Kulinarium i przepisy w stylu food &travel

9. Wnętrza i nowości designerskie ("Projektor")

10. Horoskop i Styl Bywania.

- Na okładce lutowego Twojego Stylu pojawia się specjalny znak graficzny z okazji 20-lecia magazynu, który będzie obecny we wszystkich tegorocznych wydaniach magazynu oraz w komunikacji marketingowej pisma.

Do lutowego wydania magazynu Twój STYL dołączono film Woody'ego Allena -"Vicky Cristina Barcelona" - z Penelope Cruz, Scarlett Johansson i Javierem Bardemem.

Wydanie lutowe ukazuje się w nakładzie 320 tys. egz i cenie 11,95 zł.

Promocja obejmie telewizję (TVP, TVN i Polsat), radio (RMF FM, RMF Classic, Radio ZET i Chilli ZET), internet (Interia.pl) oraz prasę (Polityka, PANI) .

Po raz pierwszy zaprezentowany zostanie jubileuszowy spot telewizyjny i radiowy.

Za kreację odpowiada Happy Hours, za zakup mediów Mediaedge:CIA.«