Twój Styl & sukces na początku roku
09.01.2015

Styczniowy numer magazynu Twój Styl sprzeda się według prognoz wydawcy w liczbie 205 tysięcy egzemplarzy, co oznacza wzrost aż o 11 procent w stosunku do wydania styczniowego z ubiegłego roku.
Średnie rozpowszechnianie płatne ostatnich sześciu wydań Twojego Stylu (sierpień 2014-styczeń 2015) wyniosło według prognoz wydawcy 215 tysięcy egzemplarzy, co oznacza wzrost o 1 procent w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego.
Powyższe dane potwierdzają stabilną, mocną pozycję Twojego Stylu jako lidera w segmencie magazynów luksusowych, mimo wprowadzenia na rynek w ubiegłym roku dodatkowych dwóch konkurencyjnych tytułów.
Lutowe wydanie magazynu Twój STYL, z Joanną Kulig na okładce, ukazuje się 13 stycznia razem z filmem DVD „Jeszcze dalej niż Północ”. To jedna z najpopularniejszych i najzabawniejszych francuskich komedii ostatnich lat. Ponadto w lutowym wydaniu pojawi się wywiad z bohaterką okładkową Joanną Kulig oraz wyjątkowa rozmowa Joanny Nojszewskiej z Andrzejem Chyrą. W materiale „Kobiety z historią” redakcja opowie o Stefanii Grodzieńskiej, pierwszej damie polskiej satyry, a w „Raporcie” – o Polce w roli teściowej.
Sprzedaż Twojego STYLU będzie wsparta kampanią reklamową w telewizji (stacje Grup TVP, TVN i Polsatu), radiu (RMF i RMF Classic) oraz w internecie (Interia.pl).

Kreacja – Digit-Art, mediaplan – MEC