Urodzinowe wydanie Twojego Stylu – dwa magazyny w cenie jednego
11.02.2015

12 lutego ukazuje się wyjątkowe, urodzinowe wydanie magazynu Twój STYL, który kończy 25 lat. Po raz pierwszy w Polsce z okazji tak wyjątkowego jubileuszu, wydawca i redakcja najlepiej sprzedającego się i najchętniej czytanego luksusowego pisma dla kobiet przygotowali dla czytelniczek dwa magazyny w jednej cenie: urodzinowe wydanie marcowe i unikalny album wspomnień. Łączna objętość tych magazynów to aż 408 stron!
Na okładce wydania marcowego znalazło się aż sześć gwiazd. To Mistrzynie i Następczynie, czyli dwa pokolenia Polek (artystek), które zajmują naszą wyobraźnię: Danuta Stenka, Magdalena Cielecka, Anna Maria Jopek oraz ich młodsze koleżanki: Olga Frycz, Margaret, i Agnieszka Więdłocha. Hitami urodzinowego numeru są również:
- Artur Żmijewski w swojej „Sesji marzeń” - to pierwszy odcinek fotograficznej zabawy, do której Twój STYL zaprasza gwiazdy;
- Raport „Matka i córka 25 lat później”,
- wywiad z Januszem Gajosem oraz
- specjalna sesja mody z czytelniczkami w roli głównej.
W 120- stronicowym Albumie czytelniczki znajdą między innymi przekrojowy materiał o tym, jak zmieniały się przez 25 lat gwiazdy okładek Twojego Stylu i kto w tym okresie w szczególny sposób wpłynął na polską rzeczywistość.
Dziennikarze Twojego Stylu przygotowali także z okazji urodzin ranking najbardziej stylowych – ale i najbardziej ciekawych – Polek oraz ujawnili kulisy pracy w redakcji, opowiadając o kaprysach gwiazd, wpadkach grafików i gafach autorów tekstów.
Album zawiera także urodzinowe felietony opisujące 25-lecie z perspektywy: życia kobiet (Joanna Szczepkowska), rodziny (Leszek Talko), miejskich obyczajów (Agata Passent), kuchni (Agnieszka Kręglicka), i szołbiznesu (Rafał Bryndal).
Obok materiałów archiwalnych z 25-letniej historii magazynu w Album zawiera także wiele różnego rodzaju podsumowań z ćwierćwiecza, jak na przykład Minimum Inteligenta (książki, filmy i dzieła sztuki, które trzeba znać), Historia jednej piosenki (artyści o swoich kultowych przebojach), czy Najmodniejsze Słówka 25-lecia.
Podwójne, urodzinowe wydanie magazynu Twój STYL ukazuje się w cenie 8,99 zł i w nakładzie 290 tysięcy egzemplarzy. Kampania promocyjna obejmie telewizję (stacje grupy TVP, TVN i Polsatu), radio (RMF i RMF Classic) oraz w internet (Interia.pl). Ponadto na antenie RMF FM odbędzie się dwutygodniowa zabawa konkursowa z okazji 25-lecia Twojego STYLU.
Za kreację odpowiada Digit-Art, mediaplan – MEC.