Wydanie Specjalne miesięcznika Twist pod tytułem FUN CLUB
16.06.2005

21 czerwca ukaże się wydanie specjalne miesięcznika Twist pod tytułem FUN CLUB.

Magazyn o objętości 60 stron i rozrywkowym charakterze będzie zawierał głównie materiały poświęcone gwiazdom oraz quizy, psychotesty i horoskopy. Jego zawartość została idealnie dopasowana do potrzeb młodych czytelniczek, które u progu wakacji oczekują przede wszystkim dużej porcji rozrywki i ciekawych informacji o swoich idolach. Dodatkową cechą wyróżniającą FUN CLUB jest bardzo kolorowy i dynamiczny layout oraz duża ilość wysokiej jakości zdjęć. Magazyn został przygotowany przez specjalnie w tym celu powołany zespół redakcyjny pod kierownictwem redaktor prowadzącej Urszuli Kukulskiej - Onopy.

Nakład FUN CLUBU wynosi 180 000 egzemplarzy, cena - 4,99 zł. Do czasopisma dołączone będą przywieszki do telefonów komórkowych. Magazyn będzie promowany w czasopismach Wydawnictwa Bauer, a także w TVP i Polsacie.

FUN CLUB, podobnie jak inne wydania specjalne tytułów Bauera, jest uzupełnieniem i tak już bogatej oferty wydawnictwa skierowanej do młodzieży. Sprzedaż dwutygodników z grupy Bravo utrzymuje się na stałym poziomie i daje Bauerowi pozycję niekwestionowanego lidera w segmencie prasy młodzieżowej. Miesięczniki Filipinka i Twist odnotowały odpowiednio 40% i 30% procentowy wzrost sprzedaży w okresie od stycznia do czerwca 2005, w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego.«