Wydanie specjalne PC Format : Facebook – nieoficjalny przewodnik praktyka
23.06.2015

24 czerwca ukazało się trzecie w tym roku wydanie specjalne PC Formatu. Magazyn został przygotowany z myślą o wszystkich, którzy tworzą lub chcą tworzyć społeczność użytkowników najpopularniejszego portalu społecznościowego na świecie – Facebooka.
Pełny tytuł pisma brzmi: Facebook – nieoficjalny podręcznik użytkownika. Magazyn ukaże się w nakładzie 45 000 egz. i będzie kosztować 12,99 zł.
Na 100 stronach w przystępny i atrakcyjny sposób została przedstawiona wiedza, dzięki której czytelnik nie tylko będzie wiedział, jak rozpocząć przygodę z Facebookiem, ale przede wszystkim jak założyć własny fanpage i rozwijać go w maksymalnie efektywny sposób, docierając z przekazem do jak największej rzeszy fanów. Połączenie teorii, praktycznych warsztatów prowadzących użytkownika za rękę i przykładów, na których warto się wzorować, sprawia, że informacje zawarte w podręczniku są przyswajane łatwo i z przyjemnością.
Poradnik dla użytkowników najpopularniejszego portalu społecznościowego na świecie został stworzony przez profesjonalistów na co dzień zajmujących się zawodowym prowadzeniem i analizą fanpage’y różnych firm oraz dziennikarzy pracujących w magazynie PC Format.
Redaktorem naczelnym jest Marek Konderski.