Wyjątkowa urodzinowa GRAZIA z życzeniami od œświatowej sławy projektantów!
27.11.2013

Armani, Dolce&Gabbana, Cavalli i inni składają życzenia magazynowi!


Magazyn GRAZIA obchodzi 1. urodziny. Z tej okazji 28 listopada ukazuje się wyjątkowy, jubileuszowy numer pełen atrakcji, niespodzianek i prezentów.

Słynni projektanci, między innymi Giorgio Armani, Roberto Cavalli czy Diane von Fuerstenberg, składają urodzinowe życzenia Grazii. Grazia jest jedynym magazynem na polskim rynku, któremu życzenia złożyli światowej klasy mistrzowie mody.

Gościem specjalnym numeru jest Anja Rubik, która świętuje z GRAZIĄ pierwsze urodziny magazynu oraz piętnastolecie swojej wielkiej, międzynarodowej kariery. Wyjątkowy wywiad ilustruje piękna sesja Anji z japońskiego Vogue’a.

Strony modowe zostały przygotowane we współpracy z dziesięcioma największymi polskimi projektantami, wśród nich m.in. Gosia Baczyńska, duet Paprocki i Brzozowski, Robert Kupisz, Joanna Klimas, Łukasz Jemioł, Maciej Zień. Autorskie ubrania i dodatki ich projektu czytelniczki GRAZII mogą wygrać w wyjątkowym konkursie.
Ponadto w urodzinowym numerze redakcja ogłasza plebiscyt PERSONA GRAZIA, w którym czytelniczki spośród sześciu gwiazd nominowanych przez redakcję wybiorą swoją ulubienicę. Plebiscyt połączony jest z konkursem, w którym do wygrania jest ponad 50 atrakcyjnych nagród o łącznej wartości 83 836 złotych, w tym: samochód, luksusowe kosmetyki i dodatki oraz ekskluzywne wakacje (wszystko we włoskim stylu).

Od tego wydania do grona stałych felietonistów GRAZII dołączają: Karolina Korwin-Piotrowska, która będzie pisała o ukochanych książkach, filmach i artystach (w urodzinowym numerze skomentowała też niektóre newsy) oraz Macademian Girl – najbarwniejsza polska blogerka modowa.
GRAZIA w cenie 2,99 zł. Ukaże się w nakładzie 180 tysięcy egzemplarzy, w objętości 124 strony.

Czytelniczki GRAZII to kobiety w wieku 20-40 lat, mieszkanki średnich i dużych miast, kobiety ze średnim i wyższym wykształceniem. To bardzo atrakcyjna grupa komercyjna i czytelnicza.
Grazia to międzynarodowy format, który z sukcesem rozwija koncept „Easy Chic”. Jest szybkim, klarownym w odbiorze i skutecznym w przekazie medium luksusowym.
Grazia łączy różnorodne, interesujące kobiety tematy, oferując wyjątkowy na polskim rynku miks: newsów, wywiadów, pogłębionych tekstów o gwiazdach, reportaży, felietonów z materiałami związanymi z modą i urodą. Grazia zamieszcza sesje modowe i urodowe, informuje o trendach, prezentuje nowości z polskich sklepów, publikuje praktyczne wskazówki i porady ekspertów. Porusza także tematy zdrowotne, a w specjalnych działach zajmuje się także kuchnią , wnętrzami i podróżami. Wszystkie działy tworzone są we współpracy z ekspertami. Do felietonistów magazynu należą: Karolina Korwin-Piotrowska, Paulina Młynarska, Łukasz Nowicki oraz Macademian Girl.

«