ZMIANY PERSONALNE W BIURZE REKLAMY WYDAWNICTWA
09.01.2009

1) od 1 stycznia 2009 roku Katarzyna Kilanowska awansuje na Kierownika Działu Reklamy Pism Telewizyjnych. Pracuje w Bauerze od 2005 roku, poprzednio jako Starszy Specjalista ds. Reklamy, ma wieloletnie doświadczenie w prasie kolorowej, które zdobywała w Prószyński i spółka oraz w Agorze.
Katarzyna Kilanowska nadal będzie bezpośrednio współpracowała z klientami, jej kompetencje zostają jednak poszerzone o zadania związane z organizacją sprzedaży w dziale. Katarzyna Kilanowska raportuje bezpośrednio do Izabeli Sarneckiej, Dyrektora Działu Reklamy Pism Telewizyjnych.

2) od 1 stycznia 2009 na Starszego Specjalistę ds. Reklamy awansuje Marcin Jaśkiewicz, ktory swoje doświadczenie w prasie rozpoczął właśnie w Bauerze, pracuje w Wydawnictwie od czerwca 2007 roku. Wcześniej związany był z rynkiem telewizyjnym. Pracował miedzy innymi w TVP, RTL7 oraz Tele5.

3) Zespół prasy telewizyjnej został powiększony o Starszego Specjalistę ds. Reklamy. Stanowisko to objęła w listopadzie Aldona Racławska. Aldona przez ponad 10 lat była związana z domami mediowymi: Media Group oraz PHD. Aldona Racławska wzmacnia zespół prasy telewizyjnej o swoje olbrzymie doświadczenie analityczne i umiejętności związane z planningiem prasowym.

4) od 1 stycznia Katarzyna Bałdo-Bożek odjęła stanowisko Kierownika Działu Reklamy Pism Poradniczych. Od grudnia 2005 do grudnia 2008 pracowała w Axel Springer Polska. Najpierw na stanowisku Specjalisty ds. Reklamy w dzienniku Fakt, później na stanowisku Kierownika Grupy Sprzedaży Dziennika Polska Europa Świat. Od marca 2000 do listopada 2005 pracowała w Media Tak na stanowisku Key Account Managera, wcześniej w CR Media na stanowisku Media Planner.

5) od 1 stycznia Paulina Kaczyńska objęła stanowisko Specjalisty ds. Reklamy w Dziale Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych. Od lutego do grudnia 2007 pracowała w firmie CD Projekt na stanowisku Junior Marketing Manager. W okresie kwiecień 2004 - styczeń 2008 pracowała w Dziale Reklamy Pism Komputerowych Wydawnictwa Bauer.

«