CZYTELNICY PC FORMATU MÓWIĄ TAK. WYDAWCA ZWIĘKSZA NAKŁAD I PODWYŻSZA POZIOM SPRZEDAŻY GWARANTOWANEJ
15.02.2006

Według prognoz Wydawcy pierwszy numer nowego PC formatu sprzeda się w ilości blisko 140 tysięcy egzemplarzy. Oznaczałoby to wzrost sprzedaży w stosunku do poprzedniego numeru o ponad 600%!

Przypomnijmy, że nowy PC format zadebiutował 6 lutego, w największym w całym segmencie nakładzie(180 tysięcy), w objętości 116 stron, z płytą CD z pełnymi wersjami pięciu programów, w cenie 5,50 PLN.

PC format to całkowicie nowe pismo. Nowa koncepcja, nowa zawartość, nowy projekt graficzny, nowa redakcja i nowe parametry - wyraźnie większy format i zwiększony nakład - tworzą zdecydowanie nowy produkt.

W związku z obiecującymi prognozami sprzedaży Wydawca zdecydował podwyższyć nakład do ponad 200 tysięcy.
Jednocześnie Wydawca gwarantuje klientom reklamowym PC format sprzedaż na poziomie nie mniejszym niż 100 tysięcy egzemplarzy miesięcznie (poprzednio - 70 tysięcy). W przypadku sprzedaży między 100 a 70 tysięcy egzemplarzy klientom reklamowym udzielony zostanie dodatkowy rabat w wysokości 50%.

Natomiast w przypadku osiągnięcia wyników sprzedaży niższych niż 70 tysięcy egzemplarzy klienci reklamowi otrzymają całkowity zwrot kosztów (szczegółowa oferta w Biurze Reklamy prasy komputerowej).

«