Kontakt

Biuro Reklamy Wydawnictwa Bauer


ul. Motorowa 1
04-035 Warszawa

Izabela Sarnecka

Dyrektor Biura Reklamy


izabela.sarnecka@bauer.pl


+48 22 517 06 01


+48 606 357 639

Dział Oferty Specjalnej

Edyta Korzekwa-Machocka
Dyrektor Działu
+48 664 179 405
edyta.korzekwa@bauer.pl

Paulina Borkowska

Menedżer Oferty Specjalnej

Dział Oferty Specjalnej

Zasięgowy Model Planowania Magazynów

+48 600 256 095 paulina.borkowska@bauer.pl

Małgorzata Szymańska

Menedżer Oferty Specjalnej

Dział Oferty Specjalnej

Zasięgowy Model Planowania Magazynów

+48 698 841 467 malgorzata.szymanska@bauer.pl

Monika Waleńko-Brzozowska

Menadżer Oferty Specjalnej

Dział Oferty Specjalnej

Zasięgowy Model Planowania Magazynów

+48 600 430 011 monika.walenko-brzozowska@bauer.pl

Anna Wożbińska

Menedżer Oferty Specjalnej

Dział Oferty Specjalnej

Zasięgowy Model Planowania Magazynów

+48 883 377 923 anna.wozbinska@bauer.pl

Anna Ziemkowska

Menedżer Oferty Specjalnej

Dział Oferty Specjalnej

Zasięgowy Model Planowania Magazynów

+48 608 041 533 anna.ziemkowska@bauer.pl
Online

Marzena Pachucka
Dyrektor ds. Sprzedaży Online
+ 48 666 014 907
marzena.pachucka@bauer.pl

Dział Reklamy Pism Luksusowych

Agnieszka Galińska
Dyrektor Działu
+48 692 402 893
agnieszka.galinska@bauer.pl

Małgorzata Pędzich

Kierownik Segmentu Pism Luksusowych

Dział Reklamy Pism Luksusowych +48 664 715 196 malgorzata.pedzich@bauer.pl

Katarzyna Roguska

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Luksusowych +48 604 118 591 katarzyna.roguska@bauer.pl

Krystyna Tęcza

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Luksusowych +48 600 420 934 krystyna.tecza@bauer.pl

Katarzyna Zatyka

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Luksusowych +48 664 780 045 katarzyna.zatyka@bauer.pl

Marta Zielińska

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Luksusowych +48 600 270 992 marta.zielinska@bauer.pl

Magdalena Witan

Specjalista ds. Projektów

Dział Reklamy Pism Luksusowych +48 606 677 226 magdalena.witan@bauer.pl
Dział Reklamy Pism Poradnikowych i Popularnonaukowych

Beata Bartczak
Dyrektor Działu
+48 696 471 469
beata.bartczak@bauer.pl

Monika Borek

Kierownik Segmentu Pism Kobiecych

Dział Reklamy Pism Poradnikowych i Popularnonaukowych +48 728 493 497 monika.borek@bauer.pl

Elżbieta Bielińska

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradnikowych i Popularnonaukowych +48 692 402 876 elzbieta.bielinska@bauer.pl

Aneta Jaszczuk

Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradnikowych i Popularnonaukowych +48 691 363 096 aneta.jaszczuk@bauer.pl

Karolina Pielak

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradnikowych i Popularnonaukowych +48 728 818 544 karolina.pielak@bauer.pl

Alina Makulec

Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradnikowych i Popularnonaukowych 696 820 767 alina.makulec@bauer.pl
Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych i Ogrodniczych

Katarzyna Kilanowska
Dyrektor Działu
+48 692 461 080 katarzyna.kilanowska@bauer.pl

Monika Czajka

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych i Ogrodniczych +48 692 411 946 monika.czajka@bauer.pl

Magdalena Grodzicka

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych i Ogrodniczych +48 664 453 316 magdalena.grodzicka@bauer.pl

Ewa Maciejec

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych i Ogrodniczych +48 692 402 885 ewa.maciejec@bauer.pl

Ewa Pawlicka

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych i Ogrodniczych +48 607 063 969 ewa.pawlicka@bauer.pl

Agnieszka Perczak

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych i Ogrodniczych +48 666 877 382 agnieszka.perczak@bauer.pl
Dział Reklamy Pism Telewizyjnych

Aneta Rym-Gałka
Dyrektor Działu
+48 692 402 872
aneta.rym@bauer.pl

Monika Kuras

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Telewizyjnych +48 664 179 414 monika.kuras@bauer.pl

Beata Łapińska

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Telewizyjnych +48 728 477 156 beata.lapinska@bauer.pl

Judyta Poleszak

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Telewizyjnych +48 600 085 949 judyta.poleszak@bauer.pl

Monika Włodarczyk

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Telewizyjnych +48 664 179 410 monika.wlodarczyk@bauer.pl

Anna Wróblewska-Giedrojć

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Telewizyjnych +48 666 842 895 anna.wroblewska-giedrojc@bauer.pl
Dział Reklamy Pism Motoryzacyjnych

Marcin Warych
Dyrektor Działu
+48 608 512 170
marcin.warych@bauer.pl

Marta Potrzebska-Kalisz

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Motoryzacyjnych +48 692 411 689 marta.kalisz@bauer.pl
Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

Joanna Żołyniak
Dyrektor Działu
+48 600 346 731
joanna.zolyniak@bauer.pl

Małgorzata Gajewska

Starszy Grafik

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży +48 600 279 232 malgorzata.gajewska@bauer.pl

Marta Szkoda

Starszy Grafik

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży +48 692 402 896 marta.szkoda@bauer.pl

Anna Wydra

Starszy Grafik

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży +48 600 276 329 anna.wydra@bauer.pl

Sylwia Bojda

Specjalista ds. Badań i Analiz

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży +48 600 276 079 sylwia.bojda@bauer.pl

Justyna Tur

Specjalista ds. Badań i Analiz

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży +48 600 278 592 justyna.tur@bauer.pl

Urszula Derwisz

Główny Koordynator

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży +48 604 519 991 urszula.derwisz@bauer.pl

Paulina Kudlak

Koordynator

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży +48 664 453 284 paulina.kudlak@bauer.pl

Renata Siedlecka

Koordynator

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży +48 600 278 647 renata.siedlecka@bauer.pl

Dorota Witan

Koordynator

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży +48 600 275 515 dorota.witan@bauer.pl

Katarzyna Bilska

Specjalista ds. Projektów Specjalnych i Rozliczeń

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży +48 692 402 894 katarzyna.bilska@bauer.pl