Kontakt

Biuro Reklamy Wydawnictwa Bauer

ul. Motorowa 1
04-035 Warszawa

Izabela Sarnecka

Dyrektor Biura Reklamy

+48 22 517 06 01

+48 606 357 639

izabela.sarnecka@bauer.pl

Dział Oferty Specjalnej

Zasięgowy Model Planowania Magazynów

Paulina Borkowska

Menedżer Oferty Specjalnej

Dział Oferty Specjalnej

Zasięgowy Model Planowania Magazynów

+48 600 256 095

paulina.borkowska@bauer.pl

Anna Kamińska

Menedżer Oferty Specjalnej

Dział Oferty Specjalnej

Zasięgowy Model Planowania Magazynów

+48 600 285 179

anna.kaminska@bauer.pl

Małgorzata Szymańska

Menedżer Oferty Specjalnej

Dział Oferty Specjalnej

Zasięgowy Model Planowania Magazynów

+48 698 841 467

malgorzata.szymanska@bauer.pl

Monika Waleńko-Brzozowska

Menadżer Oferty Specjalnej

Dział Oferty Specjalnej

Zasięgowy Model Planowania Magazynów

+48 600 430 011

monika.walenko-brzozowska@bauer.pl

Solutions

Cezary Kozieł

Dyrektor ds. Projektów

+48 602 694 386

cezary.koziel@bauer.pl

Marzena Pachucka

Menedżer Oferty Specjalnej

Dział Oferty Specjalnej

Solutions

+ 48 666 014 907

marzena.pachucka@bauer.pl

Anna Wożbińska

Menedżer Oferty Specjalnej

Dział Oferty Specjalnej

Solutions

+48 883 377 923

anna.wozbinska@bauer.pl

Jakub Tokarski

Grafik

Dział Oferty Specjalnej

Solutions

+48 692 402 896

jakub.tokarski@bauer.pl

Online

Ewelina Borkowska

Menedżer Oferty Specjalnej

Dział Oferty Specjalnej

Online

+48 607 578 570

ewelina.borkowska@bauer.pl

Katarzyna Roguska

Specjalista ds. Reklamy

Dział Oferty Specjalnej

Online

+48 692 150 119

katarzyna.roguska@bauer.pl

Dominika Wellenger

Menedżer Oferty Specjalnej

Dział Oferty Specjalnej

Online

+48 531 723 855

dominika.wellenger@bauer.pl

Dział Reklamy Pism Luksusowych i Młodzieżowych

Agnieszka Galińska

Dyrektor Działu

+48 692 402 893

agnieszka.galinska@bauer.pl

Elżbieta Hołubka

Kierownik Segmentu Pism Luksusowych

Dział Reklamy Pism Luksusowych i Młodzieżowych

+48 692 440 125

elzbieta.holubka@bauer.pl

Małgorzata Pędzich

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Luksusowych i Młodzieżowych

+48 664 715 196

malgorzata.pedzich@bauer.pl

Krystyna Tęcza

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Luksusowych i Młodzieżowych

+48 600 420 934

krystyna.tecza@bauer.pl

Katarzyna Zatyka

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Luksusowych i Młodzieżowych

+48 664 780 045

katarzyna.zatyka@bauer.pl

Marta Zielińska

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Luksusowych i Młodzieżowych

+48 600 270 992

marta.zielinska@bauer.pl

Dział Reklamy Pism Poradnikowych

Beata Bartczak

Dyrektor Działu

+48 696 471 469

beata.bartczak@bauer.pl

Monika Borek

Kierownik Segmentu Pism Kobiecych

Dział Reklamy Pism Poradnikowych

+48 728 493 497

monika.borek@bauer.pl

Elżbieta Bielińska

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradnikowych

+48 692 402 876

elzbieta.bielinska@bauer.pl

Małgorzata Jarosiewicz

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradnikowych

+48 696 820 767

malgorzata.jarosiewicz@bauer.pl

Aneta Jaszczuk

Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradnikowych

+48 691 363 096

aneta.jaszczuk@bauer.pl

Iwona Kopczyńska

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradnikowych

+48 695 351 440

iwona.kopczynska@bauer.pl

Karolina Pielak

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradnikowych

+48 728 818 544

karolina.pielak@bauer.pl

Anna Szulc

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradnikowych

+48 600 411 034

anna.szulc@bauer.pl

Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych, Ogrodniczych i Kulinarnych

Katarzyna Kilanowska

Dyrektor Działu

Monika Czajka

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych, Ogrodniczych i Kulinarnych

+48 692 411 946

monika.czajka@bauer.pl

Magdalena Grodzicka

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych, Ogrodniczych i Kulinarnych

+48 664 453 316

magdalena.grodzicka@bauer.pl

Ewa Maciejec

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych, Ogrodniczych i Kulinarnych

+48 692 402 885

ewa.maciejec@bauer.pl

Ewa Pawlicka

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych, Ogrodniczych i Kulinarnych

+48 607 063 969

ewa.pawlicka@bauer.pl

Agnieszka Perczak

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych, Ogrodniczych i Kulinarnych

+48 666 877 382

agnieszka.perczak@bauer.pl

Anna Ziemkowska

Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych, Ogrodniczych i Kulinarnych

+48 608 041 533

anna.ziemkowska@bauer.pl

Dział Reklamy Pism Telewizyjnych

Aneta Rym-Gałka

Dyrektor Działu

+48 692 402 872

aneta.rym@bauer.pl

Anna Wróblewska-Giedrojć

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Telewizyjnych

+48 666 842 895

anna.wroblewska-giedrojc@bauer.pl

Monika Kuras

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Telewizyjnych

+48 664 179 414

monika.kuras@bauer.pl

Beata Łapińska

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Telewizyjnych

+48 728 477 156

beata.lapinska@bauer.pl

Judyta Poleszak

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Telewizyjnych

+48 600 085 949

judyta.poleszak@bauer.pl

Monika Włodarczyk

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Telewizyjnych

+48 664 179 410

monika.wlodarczyk@bauer.pl

Dział Reklamy Pism Komputerowych i Popularnonaukowych

Beata Bartczak

Dyrektor Działu

+48 696 471 469

beata.bartczak@bauer.pl

Adam Leniec

Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Komputerowych i Popularnonaukowych

+48 784 019 464

adam.leniec@bauer.pl

Michał Lisowski

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Komputerowych i Popularnonaukowych

+48 600 488 710

michal.lisowski@bauer.pl

Dział Reklamy Pism Motoryzacyjnych

Marcin Warych

Dyrektor Działu

+48 608 512 170

marcin.warych@bauer.pl

Marta Potrzebska-Kalisz

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Motoryzacyjnych

+48 692 411 689

marta.kalisz@bauer.pl

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

Joanna Żołyniak

Dyrektor Działu

+48 600 346 731

joanna.zolyniak@bauer.pl

Karina Drogowska

Grafik

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 600 276 892

karina.drogowska@bauer.pl

Małgorzata Gajewska

Grafik

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 600 279 232

malgorzata.gajewska@bauer.pl

Anna Wydra

Grafik

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 600 276 329

anna.wydra@bauer.pl

Sylwia Bojda

Specjalista ds. Badań i Analiz

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 600 276 079

sylwia.bojda@bauer.pl

Ewelina Pluta

Specjalista ds. Badań i Analiz

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 600 278 592

ewelina.pluta@bauer.pl

Dorota Witan

Główny Koordynator

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 600 275 515

dorota.witan@bauer.pl

Katarzyna Kos

Koordynator

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 664 453 284

katarzyna.kos@bauer.pl

Marta Maciocha

Koordynator

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 600 278 063

marta.maciocha@bauer.pl

Renata Siedlecka

Koordynator

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 600 278 647

renata.siedlecka@bauer.pl

Katarzyna Bilska

Specjalista ds. Projektów Specjalnych i Rozliczeń

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 692 402 894

katarzyna.bilska@bauer.pl