Kontakt

Biuro Reklamy Wydawnictwa Bauer

ul. Motorowa 1
04-035 Warszawa

Izabela Sarnecka

Dyrektor Biura Reklamy

+48 22 517 06 01

+48 606 357 639

izabela.sarnecka@bauer.pl

Dorota Witan

Asystentka Biura Reklamy

+48 22 517 06 00

dorota.witan@bauer.pl

Dział Oferty Specjalnej

Zasięgowy Model Planowania Magazynów

Monika Waleńko-Brzozowska

Menadżer Oferty Specjalnej

Dział Oferty Specjalnej

Zasięgowy Model Planowania Magazynów

+48 22 517 06 02

+48 600 430 011

monika.walenko-brzozowska@bauer.pl

Małgorzata Szymańska

Menedżer Oferty Specjalnej

Dział Oferty Specjalnej

Zasięgowy Model Planowania Magazynów

+48 22 517 06 03

+48 698 841 467

malgorzata.szymanska@bauer.pl

Anna Kamińska

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Oferty Specjalnej

Zasięgowy Model Planowania Magazynów

+48 22 517 06 05

+48 600 285 179

anna.kaminska@bauer.pl

Edyta Korzekwa-Machocka

Menedżer Oferty Specjalnej

Dział Oferty Specjalnej

Zasięgowy Model Planowania Magazynów

+48 22 517 06 04

+48 664 179 405

edyta.korzekwa@bauer.pl

Solutions

Cezary Kozieł

Dyrektor ds. Projektów

+48 22 517 06 06

+48 602 694 386

cezary.koziel@bauer.pl

Anna Wożbińska

Menedżer Oferty Specjalnej

Dział Oferty Specjalnej

Solutions

+48 22 517 06 08

+48 883 377 923

anna.wozbinska@bauer.pl

Jakub Tokarski

Grafik

Dział Oferty Specjalnej

Solutions

+48 22 517 06 09

jakub.tokarski@bauer.pl

Online

Katarzyna Roguska

Specjalista ds. Reklamy

Dział Oferty Specjalnej

Online

+48 22 517 06 12

+48 692 150 119

katarzyna.roguska@bauer.pl

Natalia Ruszkowska-Tabor

Menedżer Oferty Specjalnej

Dział Oferty Specjalnej

Online

+48 22 517 06 13

+48 606 103 063

natalia.ruszkowska@bauer.pl

Dominika Wellenger

Specjalista ds. Sprzedaży Projektów Online

Dział Oferty Specjalnej

Online

+48 22 517 06 11

+48 531 723 855

dominika.wellenger@bauer.pl

Dział Reklamy Pism Luksusowych i Młodzieżowych

Marta Gądek

Dyrektor Działu

+48 22 517 06 14

+48 692 414 220

marta.gadek@bauer.pl

Agnieszka Galińska

Kierownik Segmentu Pism Luksusowych

Dział Reklamy Pism Luksusowych i Młodzieżowych

+48 22 517 06 15

+48 692 402 893

agnieszka.galinska@bauer.pl

Edyta Grabowska

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Luksusowych i Młodzieżowych

+48 22 517 06 18

+48 728 818 544

edyta.grabowska@bauer.pl

Małgorzata Łopatecka

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Luksusowych i Młodzieżowych

+48 22 517 06 19

+48 692 402 891

malgorzata.lopatecka@bauer.pl

Małgorzata Pędzich

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Luksusowych i Młodzieżowych

+48 22 517 06 20

+48 664 715 196

malgorzata.pedzich@bauer.pl

Krystyna Tęcza

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Luksusowych i Młodzieżowych

+48 22 517 06 17

+48 600 420 934

krystyna.tecza@bauer.pl

Katarzyna Zatyka

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Luksusowych i Młodzieżowych

+48 22 517 06 16

+48 664 780 045

katarzyna.zatyka@bauer.pl

Marta Zielińska

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Luksusowych i Młodzieżowych

+48 22 517 06 21

+48 600 270 992

marta.zielinska@bauer.pl

Dział Reklamy Pism Poradnikowych

Beata Bartczak

Dyrektor Działu

+48 22 517 06 54

+48 696 471 469

beata.bartczak@bauer.pl

Monika Borek

Kierownik Segmentu Pism Kobiecych

Dział Reklamy Pism Poradnikowych

+48 22 517 06 10

+48 728 493 497

monika.borek@bauer.pl

Lidia Bednarz

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradnikowych

+48 22 517 06 22

+48 600 430 009

lidia.bednarz@bauer.pl

Monika Kuras

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradnikowych

+48 22 517 06 24

+48 664 179 414

monika.kuras@bauer.pl

Elżbieta Bielińska

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradnikowych

+48 22 517 06 23

+48 692 402 876

elzbieta.bielinska@bauer.pl

Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych, Ogrodniczych i Kulinarnych

Katarzyna Kilanowska

Dyrektor Działu

+48 22 517 06 25

+48 692 461 080

katarzyna.kilanowska@bauer.pl

Monika Czajka

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych, Ogrodniczych i Kulinarnych

+48 22 517 06 31

+48 692 411 946

monika.czajka@bauer.pl

Ewa Maciejec

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych, Ogrodniczych i Kulinarnych

+48 22 517 06 27

+48 692 402 885

ewa.maciejec@bauer.pl

Ewa Pawlicka

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych, Ogrodniczych i Kulinarnych

+48 22 517 06 29

+48 607 063 969

ewa.pawlicka@bauer.pl

Agnieszka Perczak

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych, Ogrodniczych i Kulinarnych

+48 22 517 06 26

+48 666 877 382

agnieszka.perczak@bauer.pl

Wioletta Pietrzak

Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych, Ogrodniczych i Kulinarnych

+48 22 517 06 30

+48 664 453 306

wioletta.pietrzak@bauer.pl

Anna Ziemkowska

Młodszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Poradniczo-Rozrywkowych, Ogrodniczych i Kulinarnych

+48 22 517 06 28

+48 608 041 533

anna.ziemkowska@bauer.pl

Dział Reklamy Pism Telewizyjnych

Aneta Rym-Gałka

Dyrektor Działu

+48 22 517 06 32

+48 692 402 872

aneta.rym@bauer.pl

Aneta Fizyczak

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Telewizyjnych

+48 22 517 06 07

+48 728 477 156

aneta.fizyczak@bauer.pl

Judyta Poleszak

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Telewizyjnych

+48 22 517 06 34

+48 600 085 949

judyta.poleszak@bauer.pl

Magdalena Rustecka

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Telewizyjnych

+48 22 517 06 36

+42 660 767 250

magdalena.rustecka@bauer.pl

Monika Włodarczyk

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Telewizyjnych

+48 22 517 06 33

+48 664 179 410

monika.wlodarczyk@bauer.pl

Anna Wróblewska-Giedrojć

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Telewizyjnych

+48 22 517 06 37

+48 666 842 895

anna.wroblewska-giedrojc@bauer.pl

Dział Reklamy Pism Komputerowych i Popularnonaukowych

Lidia Ukleja

Dyrektor Działu

+48 22 517 06 38

+48 604 297 040

lidia.ukleja@bauer.pl

Michał Lisowski

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Komputerowych i Popularnonaukowych

+48 22 517 06 39

+48 600 488 710

michal.lisowski@bauer.pl

Dział Reklamy Pism Motoryzacyjnych

Marcin Warych

Dyrektor Działu

+48 22 517 06 40

+48 608 512 170

marcin.warych@bauer.pl

Marta Potrzebska-Kalisz

Starszy Specjalista ds. Reklamy

Dział Reklamy Pism Motoryzacyjnych

+48 22 517 06 41

+48 692 411 689

marta.kalisz@bauer.pl

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

Joanna Żołyniak

Dyrektor Działu

+48 22 517 06 42

+48 600 346 731

joanna.zolyniak@bauer.pl

Katarzyna Chojecka

Grafik

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 22 517 06 43

katarzyna.chojecka@bauer.pl

Marta Noszka

Grafik

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 22 517 06 44

marta.noszka@bauer.pl

Anna Wydra

Grafik

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 22 517 06 45

anna.wydra@bauer.pl

Sylwia Bojda

Specjalista ds. Badań i Analiz

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 22 517 06 46

sylwia.bojda@bauer.pl

Ewelina Pluta

Specjalista ds. Badań i Analiz

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 22 517 06 47

ewelina.pluta@bauer.pl

Katarzyna Bałdysz

Koordynator

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 22 517 06 52

+48 784 019 464

katarzyna.baldysz@bauer.pl

Urszula Derwisz

Główny Koordynator

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 22 517 06 49

+48 604 519 991

urszula.derwisz@bauer.pl

Agnieszka Kłoskowska

Koordynator

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 22 517 06 51

agnieszka.kloskowska@bauer.pl

Katarzyna Nowakowska

Koordynator

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 22 517 06 50

katarzyna.nowakowska@bauer.pl

Katarzyna Bilska

Specjalista ds. Projektów Specjalnych i Rozliczeń

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży

+48 22 517 06 48

+48 692 402 894

katarzyna.bilska@bauer.pl

Dział Oferty Multimedialnej

Grażyna Romańczyk

Dyrektor Działu

+48 22 516 35 78

+48 666 014 907

grazyna.romanczyk@bauer.pl

Barbara Cyruk

Specjalista ds. Oferty Multimedialnej

Dział Oferty Multimedialnej

+48 22 516 35 16

+48 600 411 034

barbara.cyruk@bauer.pl

Małgorzata Irzyk

Specjalista ds. Projektów Multimedialnych

Dział Oferty Multimedialnej

+48 22 516 35 10

+48 606 915 362

malgorzata.irzyk@bauer.pl