O nas

Kim jesteśmy

Wydawnictwo działa w Polsce od 1991 roku. Wydajemy poradniki, pisma rozrywkowe, luksusowe, telewizyjne, z życiowymi historiami, magazyny popularnonaukowe, ogrodnicze i motoryzacyjne.

W pierwszej dziesiątce najchętniej czytanych przez Polaków magazynów znajduje się siedem naszych tytułów: „Tele Tydzień”, „Życie na Gorąco”, „Chwila dla Ciebie”, „Przyjaciółka”, „Z Życia Wzięte”, „Pani Domu” i „To & Owo”.

8 mln

Polaków czyta
nasze czasopisma!

Źródło: Polskie Badania Czytelnictwa, Zaangażowanie w reklamę, Kantar Polska, 1-12.2021, CPW, TG: 15+, n = 25 026, opracowanie własne Wydawnictwo Bauer

Spełniając oczekiwania czytelników, Wydawnictwo organizuje wiele plebiscytów, w których nagradza i poleca najlepsze zdaniem ekspertów marki, produkty czy usługi.

Magazyn „Twój Styl” nagradza tytułem Doskonałości najlepsze kosmetyki (Doskonałość Roku) oraz odzież i akcesoria (Doskonałość Mody), a tytuł Kobieta Roku co roku otrzymuje wyjątkowa dla czytelniczek Polka. Razem z magazynami „Auto Moto” i „Motor” Wydawnictwo wyróżnia także premiery motoryzacyjne nagrodą Auto Lidera.

Nasze czytelniczki korzystają także chętnie z rekomendacji konkursu Super Produkt „Świata Kobiety”. Statuetkami z tym logiem nagradzane są najlepsze w danym roku produkty dla kobiet, dzieci i rodzin.

Z kolei w jednym z najpopularniejszym w Polsce plebiscytów – Telekamery „Tele Tygodnia” – to czytelnicy już od 25 lat wybierają swoje ulubione gwiazdy telewizyjne. Transmisje tej imprezy cieszą się wielkim zainteresowaniem widzów.